Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetünk újra együtt? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk újra együtt? Vagy inkább ideje mást keresni?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom akivel másfél évet jártam, és már 6 hónapja szakítottunk .Eszméletlen jó volt a kapcsolatunk, elég gördülékeny volt, nagyon keveset veszekedtünk. Szakításunk után nem találkoztunk, aztán újra elkezdtünk beszélgetni, karácsonykor találkoztunk is, és együtt töltöttük az ünnepet. Azóta hetente egyszer szoktunk találkozni, van hogy együtt töltjük a hétvégéket. Szexeltünk azóta (szakításunk óta sokkal jobb a szex), de reggel mintha semmi sem történt volna.

Azt tudni kell, hogy azért szakítottunk, mert ő azt mondta nekem, hogy már nem szerelmes belém, de szeret engem. Ezzel szemben a barátai azt mondják, hogy szerintük ez nem így van, hanem csak sok köztünk a korkülönbség, és neki lassan el kell magát kötelezni, és megijedt (a srác 25, én 18).. Én nagyon szeretem őt, nyílván ezt neki egyetlen alkalommal sem mondtam azóta, de ő mostanában elég gyakran mondja, hogy sokat gondol rám, meg hogy hiányzom neki..

Szerintetek lehetünk még együtt? Vagy ez már teljesen halott ügy és keressek mást?



2015. ápr. 6. 18:17
 1/4 opened paradise ***** válasza:

Nem olyan sok az és te is nagykorú vagy.

Szerintem csak örül,hogy van kivel lennie. Próbálj vele beszélni,de szerintem jobban járnál,ha mást keresnél,mivel ebben így te sérülékenyebb vagy.

2015. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyenbe nem érdemes belemenni. Keress mást!
2015. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból mondom, hogy ne menj bele! Az előző barátommal több, mint egy évig voltunk együtt, ugyanez volt a történet, nekem is azt mondta, hogy szeret, de nem szerelmes. Mindenki tudta körülöttünk, hogy ez nem így van, mert szerelmes belém, csak szimplán beijedt. Aztán nem beszéltünk hónapokig a szakítás után, majd megkeresett, hogy hát sokat gondol rám, satöbbi..összejártunk, jó volt, szexeltünk is, majd közölte, hogy hát szoktam neki hiányozni..sokat örlődtem, majd' beledöglöttem, de a sarkamra álltam és megmondtam neki, hogy ez nekem így nem megy, elég volt egyszer egy ilyen sztori.

Hidd el, jobb az ilyet elkerülni, felesleges feleleveníteni a régi szép időket, ugyaolyan már nem lesz sosem, szenvedni meg gondolom nem akarsz. Nyilván jó lenne, ha lenne valakid, de inkább keress mást.

24N

2015. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, azt hiszem akkor én is a sarkamra állok :)
2015. ápr. 13. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!