Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon "zaklató", hogy akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon "zaklató", hogy akit szeretek, azzal szeretnék naponta legalább egy pár szót beszélni?

Figyelt kérdés
Olyan szörnyű dolog? Annyira "rátelepedek" ezzel a másikra? Nem kell, hogy találkozzunk, hogy akár szóban, csak legalább pár szót, írásban...
2015. ápr. 8. 18:02
 1/5 anonim válasza:
NEM
2015. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ez elég egyoldalú kapcsolat.

Akkor tekintem az ilyet zaklatónak, ha nem tetszik, nem lehet vele közös érdeklődés alapján normális témákról beszélgetni, ehelyett inkább mindig ír, hogy "szia, mizu, hogy telt a napod?" - az ilyenekkel a világból ki lehetne kergetni, akkor tényleg jobb, ha inkább nem írsz semmit.

2015. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mer lenne az. Latszik meg szatmári szilva sincs a kézbe. Mit varunk az ilyentol...
2015. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 To7ka ***** válasza:

Nem, ez szerintem is teljesen normális, és találkoztam olyan lánnyal, aki nem tudta hova tenni, hogy én úgy vélem, ha két ember szimpatikus egymásnak, és esténként tuti leülnek a gép elé, pötyögnek a mobiljukon, akkor legalább pár szót szeretne váltani a barátjával/barátnőjével, rátelepedés és zaklatás nélkül, szimplán mert kíváncsiak egymásra..:)

De van olyan, akinek el kell menekülni hétvégente a barátokkal/barátnőkkel szórakozni, soha nem értettem azt se... Ha nekem ki kell kapcsolódnom a kapcsolatomból, és szórakozni a barátnőm nélkül, aki nem hiányozna mikor hetente jól érzem magam másokkal, akkor nem a megfelelő lánnyal vagyok..:) De mindenki más.

2015. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszel a lánynak akkor minden zaklatás számára. Szóval keress mást!
2015. ápr. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!