Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem enged bulizni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem enged bulizni. Mt tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve van barátom. Nagyon szeretjük egymást és az összes szabadidônket együtt töltjük ami általában annyi, hogy nála vagyunk és filmezünk aztán alszunk. Mostanában már máshoz egyáltalán nincs kedve mert dolgozik és fáradt. Szóval a problémám az, hogy unom már, hogy állandóan csak nála kell ülnöm míg nincs otthon is. Sehova nem mehetek mert megsértôdik. Szeretném élni az életemet én is..bulikba járni, szórakozni, a barátnôimmel lenni. Mindig mondtam neki, hogy menjünk együtt vagy menjen Ô is a barátaival, kapcsolódjon ki de nem akar mert nem szeret bulizni és ha elmenne akkor engem is el kellene engednie. Szakítani nem akarok de élni szeretném az életemet kicsit! :( 17L , 20F
2015. ápr. 8. 18:38
 1/7 To7ka ***** válasza:

Oké... Úszni akarok, de nem akarok víz közelbe menni. Éhes vagyok, de messze van a konyha... Kérlek.. Próbálkoztál eleget, ha visszatart mindentől, boldogtalan vagy, és teljesen mást szeretnél, akkor ne legyél már ennyire (sajnos már) átlagos tinilány, hogy "nembaj, legalább van valakim". Lesz más is. Sokkal normálisabb és sokkal értelmesebb. De ha szeretsz szenvedni, és nem akarsz megoldást találni, akkor minek írod ki? Miért próbálkozol a megoldással? Miért nem tudod elfogadni a helyzeted? Komolyan kérdezem, legalább akkora probléma hogy panaszkodsz, mint hogy nem tudod megoldani.

Ha szenvedni akarsz és élvezed, hogy unalmas az életed, miért nem fogadod el? Megoldani nem akarod, tehát Neked ez jó, akkor kezd el élvezni! Jók azok a filmek és sorozatok, legalább van hol lenned napközben, néha van szex, és már 1 éve van valakid míg mások boldogan járnak bulizni egyedül. Örülj neki!!!:))))

Hisz változtatni nem akarsz! Legalább legyél így boldog!


-.-

2015. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én area gondoltam, hogy talán volt már valaki ilyen helyzetben akinek sikerült megoldania anélkül, hogy szakítottak volna..
2015. ápr. 8. 18:45
 3/7 To7ka ***** válasza:
De a problémát a pasid jelenti!!:D Próbálkoztál már eleget, beszéltél vele, motiváltad, hogy menjetek valamerre, és nem hajlandó. Akkor a probléma nem veletek van, hanem a Te problémád Ő. Ennyi, ezt érett nagylányként próbáld elfogadni, felismerni, és lépni. Vagy legyél boldog boldogtalanul...
2015. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyi,ilyen nincs hogy nem enged,nem zárkában vagy.Kérdezés nélkül menj el,azért annyit mondj hogy elmész egy buliba,majd érkezel.Ezt tini koromban csináltam mikor nem engedtek el buliba a szülők,és megszokták egy idő után :)
2015. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

rém egyszerű

elmész bulizni, addig teló kikapcs

kövi nap közlöd vele a tényeket

ha gyáva vagy, akkor cumii ;)

2015. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sz ard már le

menj el és kész :DD

2015. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Neharadugj, de a "nem enged" kifejezés maximum akkor helyes, ha a szüleidről van szó.

A párod nem áll feletted, egyenrangúak vagytok, két szuverén ember.

Akkor meg mégis milyen jogon mondja meg, elmehetsz-e?

Megmondod neki, hogy elmész xy barátnőiddel yz helyre, ekkor és ekkor érkezel, ne aggódjon. Ha szeretné, felhívod az este folyamán. Ennyi.

Ha ezek után őrjöng meg hisztizik, akkor elkéne gondolkozz a kapcsolatotokon.

Borzasztóan fiatal vagy, a legszebb éveidet kisnyugdíjas módjára akarod leélni?

2015. ápr. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!