Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nő van a képben? Vagy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő van a képben? Vagy új kollegina van? Hogyan buktassam le?

Figyelt kérdés

párommal minden este együtt vagyunk, délutánra jár dolgozni, és késő estig tart a munkaideje. Munka után azonnal hozzám jön, nincsenek kimaradásai.


Mostanság sokat veszekszünk a paranoiás féltékenységem miatt.

Való igaz, hogy sosem adott okot a bizalmatlanságra, és tudom csúnya dolog, de 1x-2x már belenéztem a telefonjába, ott sem találtam semmit.

Alapból az a bajom, hogy a telóját a wc-re is magával viszi, mindi gnyomkodja, munka közben is szokott facebookozni, netezni, stb. Mivel a messenger kiirja, hogy mikor volt aktív.


Viszont a telefonját előttem hagyja, sosem dugdossa.


Most 2napja kicsit furább. Feszültebb...azt mondja sok a meló a munkahelyén, plusz neki sok az állandó balhézásom és Ő emiatt nem tudja elengedni magát mellettem...


Eddig naponta Ő írt, Ő hívott fel, messengeren kérdezte hogy vagyok, most pár napja nem ír napközben.

Oké este úgyis találkozunk, de azért csak jólesik na...


Most néztem hogy 8órája nem volt messengeren=tehát ma nem is netezett még a telóján, tegnap is ez volt.

Ha írok neki, azonnal visszaír, de azon gondolkozom,hogy a melóhelyre került hozzájuk új nő??? Vagy mi történhetett?

Tegnap azt hittem azért nem netezik mert sok bent a meló neki, de amikor este kérdeztem azt mondta nem vol tvészes a hajtás.


Amugy szerelő, csak férfiak között melózik, plusz a kollégáit is ismerem, ha lenne csaj...szerintem tuti megtudnám.


De kicsit fura, rosszul esik hogy nem keres, én meg nem merem. Nem akarok ráakaszkodni


Mondtam már neki, hogy itthon meg folyton a teledonját nyomkodja, biztos csajozik. erre Ő:

"Édesem, ki az manapság, aki a neten vagy facen csajozik? Élőben meg mikor lenne időm rá??? Mindig veled vagyok"



Multkor odaadta a kocsiját, hogy menjek azzal dolgozni, hazafelé kérdeztem hogy beugorjak-e hozzá egy puszira (olykor előfordul) erre mondja, hogy ne, mert mindjárt esik az eső :D

Amugy nem esett az eső...oké lehet ciki volt a kollégák előtt, hogy az ő kocsija volt nálam...de ez fura...


De valami nem stimmel...olyan mintha titkolózna...hogyan leplezzem le?


2015. ápr. 8. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Tényleg paranoiás vagy. Minden rosszindulat nélkül mondom:csodálom, hogy még kitart melletted.
2015. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem az új kolléganő a probléma, hanem te.Valószínűleg kiölted belőle a szerelmet,kiábrándult belőled,belefáradt az örökös hisztijeidbe.Mi a fenének keressen amikor úgyis csak gyanúsítgatod,hiába nem csinál semmi rosszat?
2015. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már kidobtalak volna olyan messzire, mint azt a bizonyos macskát... Vagy félrek*rtam volna, mert ezt idegekkel nem lehet elviselni. Mondom ezt nőként. Minden tiszteletem a barátodé, rendes ember lehet, remélem egyszer talál valaki nálad normálisabbat.
2015. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még ezek után te akarod lebuktatni? Ha van egy kis esze, akkor most unta meg a viselkedésedet és végre tényleg becsajozott. Köszönd a beteges féltékenységednek!

Én az első alaptalan hisztid után úgy vágtalak volna ki, mint a macskát sz..ni.

Így lehet valakit belekényszeríteni egy félrelépésbe, aki alapból meg se tette volna. És utána sírtok, hogy a pasik szemetek...no comment...

2015. máj. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!