Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy azért visszakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért visszakozik mert még szűz vagyok? (L)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már régebb óta beszélgetek és mindig célzásokat tesz, pl. neki már "igényei" vannak, meg hogy már ennyi meg annyi kalandja volt, amikor éppen nem akart barátnőt stb. Még nem került szóba semmiféle párkapcsolati kérdés, de lehetséges, hogy esetleg amiatt, hogy még szűz vagyok és tapasztalatlan, nem fogom ilyen szempontból érdekelni?
2015. ápr. 8. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de a logikai kapocs nem található, elveszett, vagy nem is létezett soha. Szíves elnézését kérem.
2015. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy lány vagy, nem is kellett volna L-et írnod se xd


Minden fiú dugni akar, aki nem az beteg. :D

2015. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó ezt mind értem :D de azt is mondta, hogy volt már valakinek az első és megbánta.
2015. ápr. 8. 23:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatrol még nem beszélt, de "igényei" már vannak?

Tényleg ilyen naiv vagy? Ha neked megfelel, hogy csak "arra" kellesz!

2015. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!