Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy 12 évesen vesztettem el, mert megerőszakoltak?

Figyelt kérdés

2 hónapja járunk, beszéltünk már mindenféléről, de erről még nem meséltem neki. Szeretném, ha tudná, de nem akarom csak úgy bedobni, hogy "képzeld, stb..."

Kérdezte már, hogy mikor vesztettem el, de nem válaszoltam normálisan. Szégyellem, pedig nem tehetek róla.

Valami ötlet, hogy hogy vázoljam úgy a helyzetet, hogy világos legyen, hogy túlléptem ezen?


20/L



2015. márc. 30. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha rendes srác nem kell félned, megérti majd.
2015. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha kérdezi, akkor mondd. Vagy ha esetleg lelkiztek, biztos fel fog jönni akaratlanul is
2015. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 RRR ***** válasza:
44%

vagy mond el

vagy mond,hogy fáj erről beszélned ...majd 1x talán

2015. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmit mondtam neki, hogy nem szeretek róla beszélni... Szóval gondolom gondolja, hogy van valami gubanc. Ezért is akarom elmondani, hogy értse. :)
2015. márc. 30. 22:44
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

#4

Igen:/

2015. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

3.: Talán ugorj ki egy ablakon, mert normális ember már aligha leszel.


Próbáld meg nem rázúdítani, és hagyj neki egy kis időt hogy feldolgozza, ez igen megrázó lehet annak, aki hallja. Nem egy hétköznapi szituáció, és nem is igen tud mit mondani rá az ember. Remélem jól fogadja, és ezáltal még közelebb kerültök egymáshoz.

2015. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

8. Köszönöm, ez jó tanács.


3. Ezesetben: örülök, hogy bemutatkoztál.

2015. márc. 30. 22:47
 8/13 A kérdező kommentje:
Na ez milyen kérdés már :D ügyvéd nélkül nem mondok semmit.
2015. márc. 30. 22:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod, hogyan mondd el, akkor még ne erőltesd. Majd ha jobban megismeritek egymást, és kényesebb témákról is tudtok majd beszélni egymással, akkor úgyis jönni fog magától. Csak élvezzétek az életet, és majd eljön az a nap, amikor megint rákérdez, mikor/hogyan vesztetted el, és fogsz majd neki magadtól válaszolni.
2015. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre várok, csak így egyre inkább úgy érzem, hogy soha nem fogom tudni elmondani... De remélem, megoldódik
2015. márc. 30. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!