Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyi idő után kezdtetek új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
6 éves kapcsolatom ért véget. Ha már az első vagy második héten új barátnője van vagy csak elkezd d.gni másokkal, akkor nem is szeretett igazán?
2015. ápr. 9. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor már a szakítás előtt is volt valami azzal a lánnyal...
2015. ápr. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azonnal.

Attól még szerethetett.

2015. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez sajnos így van

miért ért véget, meg hány évesek voltatok?

2015. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én nekem most ér/t véget egy több mint 2 éves kapcsolatom, és szerintem ez nem ezt jelenti, simán lehet hogy ezzel próbálja elnyomni a hiányérzetet, nem akar magányos lenni, mert megszokta, hogy van mellette más, téged akar ezzel pótolni
2015. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én 24, ő 26. Sokat veszekedtünk, nem jutottunk dűlőre, nem vezetett sehova, és szerintem el is múlt...
2015. ápr. 9. 00:26
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem is most fog véget érni a másféléves kapcsolatom

de nekem nincs más csaj a képbe, bár nemtom h ez így jó ötlet-e és nem-e lenne jobb beujítani

2015. ápr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ki mondta ki, hogy legyen vége?

Lehet, hogy -x hónappal kezdett új kapcsolatba (azaz már előtte "felkészült" a szakításra és nyitott), de lehet, hogy csak vigasztalódik vele.

2015. ápr. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó hogy akkor szeretett-e, hanem arról hogy most keres valaki mást, mert már nem szeret.
2015. ápr. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 opened paradise ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ha már előtte is rossz volt neki,akkor lehet,hogy előre gyászolt.
2015. ápr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2 verzió van:

vagy előtte is megvolt már neki a csaj, legalább tetszés szinten

vagy

ezzel próbálja helyrerázni a megtépázott egóját és "új erőt nyerni"

2015. ápr. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!