Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én nem értem a nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem a nőket?

Figyelt kérdés
Röviden a történet. Szeptemberben neten megismerkedtem egy lánnyal, eddig nem tudtunk találkozni több okból kifolyólag is, de egy hete megszerveztünk egy közös kirándulást, elutaztunk együtt Rómába. Ott találkoztunk, minden jól ment, jól kijöttünk együtt élőben is, eltöltöttünk egy csodás hetet. De minden nap elmondta nekem, hogy nem akar többet barátságnál. Én mondtam neki, hogy oké, és úgy is viselkedtem mint egy barát, nem próbáltam rá nyomulni, és barátként is beszéltem vele, de ő mégis minden este rám mászott, és olyan dolgokat mondott amiket egy barátnak nem mondasz. Nem elleneztem a dolgot, én is élveztem ugy, de nem értem, hogy miért csinálta, ha aztán meg azt mondja hogy csak barát akar maradni. Még megértettem volna ha csak egyszer csinálja, hogy kipróbálja milyen vagy valami, de minden este ugyan az volt a sztori. Komolyan nem értem mi játszódhat le a fejében, próbáltam megkérdezni, megbeszélni vele, de mindig ugyan az a válasz jött. Szerintem aki csak barátként tekint valakire, az nem csinál ilyen dolgokat, vagy én gondolom rosszul?

2015. ápr. 9. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ingyen szexnek ne keresd okat
2015. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki volt éhezve. Nem akar kapcsolatot, csak kielégítette a vágyait.
2015. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, de itt nem csak üres érzelemmentes szexről volt szó.. :)
2015. ápr. 9. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:
És azóta mi a helyzet?
2015. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudunk gyakran találkozni, egyrészt a távolság miatt, másrészt mert ő el van foglalva sulival én pedig melóval, de még mindig ugyan úgy beszélünk, és nyárra már megszerveztünk egy közös hajóutat is, komolyan nem tudom eldönteni hogy mit várjak ettől a "kapcsolattól"
2015. ápr. 9. 12:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd, lehet a lány is azért mondta amit mondott, mert átlátta ezt a távolság - munka paradoxont!

Ez esetben nem lehet teljes értékű párkapcsolatban élni, de amúgy jó (volt) veled!


Azt javaslom, amíg valamelyikőtök nem talál komoly párt magának, addig élvezzétek egymás társaságát így, alkalmanként!

2015. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt hivjak baratsag extrakkal-nak...
2016. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!