Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség a kettő között?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a kettő között? 21L

Figyelt kérdés

Mi a különbség a 'meg akar(t) csalni a párod' és a 'megcsalt a párod' között?

Szerintetek, vélemények?

Kort és nemet légyszi.


2015. ápr. 9. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát gondolom az, hogy az egyik esetben meg is tette, a másikban meg csak akarta. Vagy mire gondolsz? O.o
2015. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Különbség:


1: Eltervezte hogy megcsal, de nem tette meg.

2: Eltervezte hogy megcsal, és meg is tette.

2015. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az első akkor nem vétek, míg a másik az?

Igazából a reakciók érdekelnének. Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy megcsalt és mit, ha kiderülne, hogy meg szeretne csalni a párotok?

2015. ápr. 9. 20:12
 4/14 anonim ***** válasza:
Mind2 az
2015. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen magyarázható, a pasi fejében mi van az a kérdés, ha csak meg akart csalni és nem tette meg attól még megfordult a fejében, és mi a garancia arra h majd máskor nem fordul meg a fejében megint, az h megcsalt nincs mit magyarázni megtette kész pont. a baj az, ha a szándék megvolt h meg akarna csalni az sok dologra vezethető vissza... de száz szónak is egy a vége, megfordult a fejében és ez azt mutatja h nem komoly a kapcsolat.

f/23

2015. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Maga a szándék is elég hogy szakítsak a másikkal, úgyhogy ha ezen gondolkodsz, esetleg a pasid ezzel nyugtatgat, én azt mondom ne hallgass rá és dobd ki a phiicsábaa.
2015. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ha meg akart csalni és meg is tette volna, de valami rajta kívül álló okból nem jött össze, az szerintem egyenlő azzal, mintha megtette volna. Ha meg akarta tenni, de meggondolta magát, az már más, de gondolom nem lenne mindegy, hogy melyik ponton fordult vissza.
2015. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én barátom egyszer megakart csalni. Le volt beszélve minden, de én lebuktattam őket. Nagyon nagy cirkusz volt belőle. Igazából nem a csajt hibáztattam, hisz nagyon sok ribi él a Földön, sok hímringyó, nálam is bepróbálkoztak, de nem hagytam magam. Ez egy párkapcsolat, egyéni szoc. probléma, ha egy harmadik tiszteletlen és semmirekellő, Ő nem okoz csalódást, de a társunk nagyon nagy csalódást tud ezzel okozni, hisz megbíztunk benne. Azóta 2 év telt el, soha nem fogom neki elfelejteni, hogy megakarta tenni. Bár nem tette, de ez nem rajta múlt! Soha nem fogok benne megbízni istenigazából, de így is működik a kapcsolatunk és azóta rendesen helyretettem és mielőtt cselekedne 1000x átgondolja az életét. Ha megtette volna, akkor már nem lennénk együtt. Azóta letiltotta a nőt, elköltöztünk és új munkahelyet kerestünk. Megadtuk egymás jelszavait mindenhova, így ha kétely van, azonnal felnézhetünk. Nincs privát szféra, nincs olyan, hogy ez vagy az csak az enyém! Minden közös. Nekünk ez így jó, így működik, azóta nem veszekszünk, béke van.
2015. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha gondaolataban elhatarozta a megcsalast akkor szerintem az megcsalas ha meg testileg nem is tortent meg DE tervezte massal szertne leni akkor tok mindegy.
2015. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az első esetben nem derül ki, hogy megcsalt-e, a másodikban meg ki lett jelentve, hogy megcsalt.


A lényeg, hogy nem te vagy az egyetlen a világon, aki felkeltette a párod érdeklődését.


33 hím

2015. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!