Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a különbség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a különbség a lángoló szerelem és a szeretetteljes ragaszkodás között?

Figyelt kérdés
Mi az a "pici dolog" amitől különböznek?
2015. márc. 20. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
A lángoló szerelemnél őrülten kívánod minden érintését, a jelenlétét stb.. nem akarom részletezni :'D A másik meg olyan nyugis, jó, hogy van.
2015. márc. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem abban, hogy az első esetén folyton csak szexelnél a másikkal. Legalábbis magamon úgy tapasztaltam, mikor a barátommal összejöttünk. Teljesen belezúgtam és az elején csak szexet akartam. Később ez kezdett elmúlni és persze amellett, hogy most is sok a szex, szeretünk eljárkálni a nagyvilágba, közös programokat csinálni, egymás társaságában olvasni, csak úgy beszélgetni stb.

20/L

2015. márc. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves #2-es! Te tuti csaj vagy? A lángoló szerelemnek mi köze az őrült szexhez!

A lángoló ...

Mindent elsöprö, vak, a másik felemésztése. Rövid!

A ragaszkodás a függés, szeretet éhség, a másik birtoklása.

2015. márc. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves hármas? Igen, lány vagyok. Szerinted egy lány csak finomkodós lehet és sosem kívánhatja a szexet borzasztóan, vagy mi?

Kettes voltam.

2015. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam a kettő úgy váltja egymást, mint nap és hold, természetesen egy ember irányában. Nem véletlenül tartanak elmebetegnek. De ez van.
2015. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem annyi, hogy ha egy ember iránt csak az egyiket érzed, akkor az nem az igazi az életedben. Túl kevés. Az igazán boldog kapcsolathoz szerintem mindkét érzés kell. Én legalábbis ezt tapasztaltam. Volt aki iránt éreztem ragaszkodást, szeretetet, de nem volt az a lángoló szerelem, csak olyan langyos valami...viszonylag hamar vége is lett, de persze más dolgok miatt is, nem csak emiatt.


Amióta mindkét érzés megvan valaki más mellett, azóta vagyok igazán boldog férfi mellett.


Ha pedig valaki iránt csak lángolást érzünk, az kicsit felszínes szerintem, és nincs mélysége a kapcsolatnak ragaszkodás és szeretet nélkül. (De ezt az oldalt nem tapasztaltam meg) Csak így gondolom. 29/N

2015. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igaz, nem mostani a kerdes, de azert leirom mit gondolok errol... Szerintem a langolas a kapcsolat elejen van, az egyre elmelyulo es egyre erosodo szeretetteljes "kapocs", ragaszkodas pedig a komoly(abb) kapcsolatban van jelen... 4 eve vagyok egyutt a parommal, nalam mar a ragaszkodas van leginkabb jelen, az, hogy naprol napra erosebb az erzelmi kotelekem is fele, az, hogy mar az eletem legfontosabb es nelkulozhetetlen reszeve valt. Nekem ez a ketto kozti kulonbseg.
2016. nov. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!