Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megfogom csalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megfogom csalni a barátomat a jövőben? (többi lent) 16/L

Figyelt kérdés
A baràtommal 1 ève együtt vagyunk,ès ő az első baràtom,minden rendben van a kapcsolatunkban csak.. Sokan mondjàk hogy fiatal vagyok ès hasznàljam ki ne kössem le magamat 1 fiú mellett mert a vègèn úgyis csak kivàncsi leszek hogy milyen màssal..
2015. ápr. 9. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg hát.
2015. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ribi vagy meg. Amúgy meg honnan tudjam?
2015. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted, mi a phast érdekel mit magyaráznak az idióták?-.-'
2015. ápr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted, akkor szerintem nem. Ne hallgass azokra, akik azt mondják ne kösd le magad. Ha rendes fiú, a jó irányba haladtok és szeretitek egymást akkor nem lesz semmi gond. Persze lehet hogy ezt kicsit érettebb fejjel másképp fogod látni. Én pl most vagyok 19 és azt mondom, jó hogy nem kötöttem le magam az első barátommal. Igaz, vele a rossz irányba haladtam csak ...
2015. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Engem ezért dobott a csajom...
2015. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!