Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítélnek el azért mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el azért mert izgat a kapcsolat nélküli szex?

Figyelt kérdés
Meg ismertem egy fiút, akivel eleinte normálisan indult. Randizgatás, stb. Viszont a szüleim elég konzervatívak, nem nézték jó szemmel. És a fiú is úgy van vele, hogy nem akar kapcsolatot, még fiatal, mást is kiakar próbálni. Szóval szexkapcsi van köztünk de mindenki azzal szekál, hogy miért nem járunk, meg hogy látni rajta, hogy szeret. De engem ez izgat, hogy csak használ.
2015. ápr. 10. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Több ilyen lány kellene
2015. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Mert az emberek álszent (cenzúrázva)fejek, akik úgy tetszelegnek, mintha ők sose fogadnának el egy menetet, csak úgy, pláne egy olyan embertől, aki tetszik nekik. Ez a társadalmi kultúrmáz a legtöbb emberen ott van. Ez olyan, mint amikor farkaséhesen visszautasítod a kaját és csak csipegetsz, mert az az "illendő".
2015. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Mert nem bírod titokban tartani.

Soha nem értettem ezeket a buta nőket. Imádom a kötetlen szexet. De erről senki nem tud, főleg nem a szüleim. Az ő szemükben konzervatív angyalka vagyok. És bumm, máris nincs probléma.

2015. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Harmadikról vehetnél példát. Vele benne lennék egy szexkapcsolatban, veled nem. Rohadtul nem kell tudnia a szüleimnek és a partneremének sem, hogy kivel és mit csinálok az ágyban.
2015. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3.-4...szerintem a kerdezo nem a szuleinek, rokonoknak meg idegeneknek mesel a szexkapcsolatarol, hanem baratainak. a barataimmal en is minden egyes kalandomrol beszamoltam. szerintem a kerdezo baratai azok, akik szekaljak ot ezert.
2015. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezért maximum egy iszlám ország bírósága ítél el, a magyar nem.
2015. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A barátoknak beszámolás szintén nem helyes. A diszkréció fogalma mond valamit?

Ilyen barátokkal jártam meg, amikor az egyikkel szexeltünk, elmondta a másiknak, aki miután visszautasítottam, kiakadt hogy de vele miért nem, ha a barátjával igen... csodálatos. Azóta egyikükkel sem vagyunk barátok.

2015. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is benne vagyok szexkapcsiban, de senki nem tud róla. Mivel nekem van egy gyerekem, így haza nem hozok senkit, olyankor a szüleim vigyáznak rá. De nem mondom azt hogy bocsi anyu basz...ni megyek.
2015. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én még szűz vagyok, de szeretnék majd szexelni. És ezt nem teszem attól függővé, hogy szerelmes vagyok vagy nem. Megfelelő helyes, diszkrét fiút választok. (Nem kell jelentkezni, már van jelölt és csak olyan lehet akit régebben ismerek!)

Mondjuk én el fogom mondani anyukámnak, ha megtörtént vagy meg fog történni, de ehhez nagyon bizalmas anya.lánya kapcsolat kell.

17L

2015. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!