Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akit szeretek nem tudom miért csinálja velem azt h csak ritkán hív ha hívom mindig épp valamit csinál stb. örökké elvárja h én szónélkül türjem azt h más csávokkal is beszél s sokszor ugy viselkedik mindha nem lennék?

Figyelt kérdés
PL bálba elmentünk az ő baráti körébe semmi kedvem nem volt egész nap meloztam de kedvéért elmentem kicsit táncoltunk majd elkisértem a wc re kérdeztem akarsz táncolni válaszolta h nem utanna pedig ha valaki felkérte persze szivesen ugrott s a volt pasijaval osszeolelkezve lasuztan en meg ott voltam hagyva magyarul....
2015. ápr. 10. 19:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Még a végén én voltam a hibás mindenért mert meg mertem mondani nem mutatsz be a barátaidnak ?... hogy elrontottam a napjat stb.... miert vagyok ilyen stb.
2015. ápr. 10. 19:47
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem vagytok együtt, ergo miért ne beszélgethetne más srácokkal is? Pont a féltékenykedéseddel ronthatsz el mindent, úgy érzi, hogy megfojtod a szereteteddel.

A WC-re meg minek kíséred el? Nem kell ott loholni a nyakában, mint egy pincsikutya, utáljuk az ilyeneket, én személy szerint biztosan.

Nem jössz be neki, szerintem fogadd el, vagy vegyél vissza a tempóból, vedd lazára a dolgokat, hátha majd ő teper.

2015. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy másik érdekesség nem érdekel facen kivel chatel de én adjam oda a telom h leellenőrizhessen stb mar unom... s egyébb nincs a volt pasim zaklat utalom szar alak de attol meg uzenetezik vele s amint a baratnőjetől hallottam beszél is vele .... Szakitani akartam vele mert mar meguntam h mint a multjat halgassam azt mondja szeret de nem kezdem éreznih igaz is... mindent megteszek érte d szar le...
2015. ápr. 10. 19:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Szakitanék vele de akkor én leszek a szar a paraszt stb. mar nem érzem magam igy jol vele mindenért legyek a hibas en o sosem csinal semmit....
2015. ápr. 10. 19:55
 5/8 A kérdező kommentje:
s eggyütt vagyunk mar 4 honapja
2015. ápr. 10. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Szedd már elő a tökeidet és lépj le, szórakozik veled nem veszed észre.

Ne foglalkozz vele egyálltalán hisz nem néz semmibe ez neked jó?

2015. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lehet az lesz belőle elegem van már szar ez ahogy van
2015. ápr. 10. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért ne beszélhetne más pasikkal? Nem a tulajdonod.


Amúgy egyértelműen nem szeret téged. Mit keresel még mellette? Na és, ha parasztnak fog tartani, kit érdekel? Az a lényeg, hogy szabadulj meg tőle.

2015. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!