Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akibe fülig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gtagal kérdése:

Van egy lány akibe fülig szerelmes vagyok, csak nemtudom hogyan lehetne a barátnőm? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány,akibe minden jel arra utal hogy fülig szerelmes vagyok:)Este 10-től egész hajnal 3-4 ig megállás nélkül beszélünk,és egymással álmodunk.Csak az a helyzet hogy nem merem kimondani hogy szerelmes vagyok belé,mert nemtudom kölcsönös-e,elrontani viszont nem szeretném a barátságot.2 dolgot szeretnék kérdezni.Az egyik az,honnan,vagy hogyan lehetne megtudni hogy ő mit érez?A másik hogy hogyan mondjam el neki hogy szeretem?Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 11. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg simán ugy hogy szeretnéd tudni hogy ez a dolog pontosan mi is szerinte valamit irnia kell és az elején ő se tudja meg hogy te mit érzel
2015. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aladar12 ***** válasza:
kérdezd meg, hogy lenne-e kedve fagyizni veled.
2015. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szio:) nem értem a problémát :P Hiszen beszél o is ugyanugy hajnalig veled,szoval nem hiszem h kozombos vagy neki:P Amugy az oszinteség a fo,és ne félj attol h mit fog reagálni,manapság kevés ember van aki megmondja nyíltan a másiknak h mit érez,és ez nagyon jo dolog:) Még akkoris ha nem jon ossze:)) Hajrá!
2015. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nem rég hagyta ott egy fiú és egyfolytába aztmondja hogy mennyire hiányzik neki meg nem birja elfelejteni.Ez számomra előny,vagy nem?:DÉs félek hogyha nyíltam elmondom elrontom az egész kapcsolatot:/
2015. ápr. 11. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!