Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok eltávozna ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok eltávozna ti mit tennétek? Utána mennétek?

Figyelt kérdés
Én igen 19/f :)
2015. ápr. 11. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyászolnék egy darabi, aztán menne tovább az élet.
2015. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy meghalna? Mert ha igen, akkor én nem mennék utána. Drága egy temetés, elég egyre összeszedni a pénzt. Ja meg ott van a családom, szerintem hiányoznék nekik. :D
2015. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Én igen. :) "


Ezen mi mosolyogni való van? Nem, nem mennék utána, mert nem vagyok önző. Szörnyű tragédia lenne, de a többi szerettem miatt nem adnám fel az életemet. Na meg annál azért nagyobb az életösztön.


Megprbálnám feldolgozni és tovább lépnék.

2015. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem :( Én nem tudom mit tennék.Jó még fiatalak vagyunk,de én nem hiszem hogy kibirnám nélküle főleg hogy megigértem neki hogy örökké hű leszek hozzá :)
2015. ápr. 11. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég creepy az a ":)"
2015. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem. Szerintem beteges az ilyen, az nem szerelem, hanem valami nagyon beteges függés. Az embernek egyedül kell megtanulnia, hogy értékes önmagában is, és egyedül kell megtanulnia boldognak lenni. Ha talál társat, szerelmet, az iszonyatos boldogság, de ha a szerette eltávozása vagy szakítás után ilyen gondolatai vannak, az nem normális. 23/N
2015. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 majd ha 45-8-10 év múlva félredug valamelyiktek, akkor jusson eszedbe az a mondatod!
2015. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

19 évesen örök hűséget fogadni..cuki.. :)


Szép hogy szereted a barátnődet, de ne legyél naiv. Az senkinek sem áll jól.

2015. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!