Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar, ha a pasitok/cs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha a pasitok/csajotok mással flörtöl?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akinek már van csaja kb 2 hónapja. Elmondása szerint nagyon szereti, de mindig flörtölget kb 2-3lánnyal. Be is szóltak,neki,hogy héé neked van bnőd..erre azt mondta: Na és?

Állandóan puszilgatják az arcát a csajok meg néha ölelkeznek...és szerintük ebben semmi rossz nincs..

manapság mki így gondolkodik?:S


2010. febr. 19. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hát egy normális kapcsolat azért nem így működik,a gyerekes szerelembe lehet,h ez belefér,de nálam tuti nem működne,rövid úton dobnám a srácot...

18/L

2010. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én ha megtudnám,azonnal dobnám, bár mennyire is szeretem ,akkor is:S
2010. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy zavar, de a szakításra is ok. Ha szeret a srác, akkor nem érdeklik más csajok, vagyis ha flörtölget, akkor nem szeret, tehát minek legyünk együtt?
2010. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
84%
Sajnos egy kicsit ez divattá vált a kzvetlen és nyíílt viselkedés ezt adja. Az én párom is ilyen VOLT. Bárhova mentűnk lógtak a csajok rajta. Leltettem és elmondtam neki nekem ez rossz és fáj, ha nem akarja hogy kiakadjak és féltkenységi jelenetekkel tltsk az estéinket akkor fejezze be. Azóta tudja mik a korlátai ésmi az amit megengedhet magának. Szóbol ért az eember.
2010. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én is ezen gondolkoztam...

de akkor miért mondja,hogy szereti?

a csaja meg olyan rendes és nagyon szép lány..

akikkel flörtöl meg ribik..de szó szerint..

sőt az egyik csajnak is van pasija..:S

2010. febr. 19. 21:32
 6/11 A kérdező kommentje:

jó de a bnője nem tud az egészről semmit..

még mondani se tudná neki,hoogy fejezze be, különben..

2010. febr. 19. 21:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy ideig elviselném, hiszen nem vaksági fogadalmat tett, hanem "hűségi". DE a flörtölésből több is lehet. Ha túl megy azon határon akkor dobnám azonnal. De ahogy itt írod az már nálam túl van a határon.
2010. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nálam ez a vakság dolog, annyi,hogy megnéz valakit..de itt már puszik és ölelések, sőt le is szrja a barátnőjét..:S
2010. febr. 19. 21:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Úgy látom mind fiatalkák lehettek, vagy nem volt még hosszú kapcsolatotok. Bár ez esetben sem erről van szó, de nem kell általánosítani.

Egy felnőtt és tartós kapcsolatba mindkét fél részéről belefér a flört, nyilván tudja egy komoly pár, hogy hol vannak a határok, de legalább ilyen szinten kell a változatosság, főleg a férfiaknak. Ha flörtölget valaki, még nem azt jelenti, hogy nem szereti a párját.

2010. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

aha eléggé érdekes,hogy csak te gondolod így itt és most.

és mi az,hogy csak a pasiknak kell a flört? miért élveznek mnidenben előnyt?

ugyanmár.

2010. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!