Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar az titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar az titeket, ha a csajotok nagyon izzadós?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha izzad az annyira nem zavar, ha büdös is mellé akkor az már sokkal inkább.
2011. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Szórd be hintőporral ha nagyon zavar..:)
2011. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Arról nem tehet,hogy izzad. Szerencsétlen húgomnál látom, jó alakja van, napi 2x zuhanyzik, mindenfélével keni magát, de néha még ígyis érezni. Már totál kész van idegileg, a bőrét is tönkretették ezek a szerek, azt mondta most már a zuhanyzás és sz@rik rá,nem kenegeti magát. Most mondhatnám, hogy zavar, de belőle kiindulva, sajnos vannak, akik semmit se tudnak tenni. Már rengeteg orvosnál is volt emiatt. Persze az más,ha a lány igénytelen és azért érzem, de a végeredmény ugyanaz, érzed és/vagy látod.
2011. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Pont akik nagyon izzadnak,azok tudnak a legkevésbé tenni ellene. Nem lehet kellemes nekik az fix. Ha csak kicsit vagy izzadós segítenek mindenféle szerek,de ha nagyon....
2011. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én most, mikor másodjára kezdtem el fogamzásgátlót szedni, két év kihagyással, most figyeltem meg hogy kevésbé izzadtam nyáron. pedig én is jártam ezzel orvosnál is, ha szaga nem is volt, de egy melegebb napon törölgethettem az arcom napestig :(

szóval nálam hormonális lehetett. így, a gyógyszer mellett teljesen átlagosan izzadok meg.

22L

2011. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen csajom!

Annyira izzadt a tenyere, hogy szabályosan kimarta az enyémet, amikor kézen fogva mentünk.

(Még az elején szakítottam vele.)

2011. nov. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Folyton fürdik, kenegeti stifttel magát, a legújabb izzadásgátlókat veszi meg, amit a tvben reklámoznak, de szart se ér... ugyanúgy megizzad.

Engem csak akkor zavar, ha pl társaságban vagyunk és a haverom csaja nem izzad, az én csajom meg ha felemeli a hónalját tiszta víz

2011. nov. 11. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!