Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett? Én rontottam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Én rontottam el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szóval..Tegnap volt egy buli, enyhén ittas állapotban volt a csapat, házibuli volt, 15-en voltunk a jó barátok. Az ivászat addig ment amíg jókedvünk volt, rottyon senki sem volt és mindenre emlékszem. A kérdés az pedig hog: Van egy fiú aki nagyon régóta tetszett már nekem és ő is ott volt. Egy idő után kettesbe húzott engem hogy vele legyek (bután fogalmaztam bocsi) és aranyos volt, volt hogy mondtam hogy jó én kimegyek de megfogta a pólóm és visszahúzott és az ölébe bortultam, hogy maradjak ott stb, aztán 2 órán keresztül csak ketten voltunk a sötét szobában és beszélgettünk, puszilgatot simogatott (a hasamat és a karomat) és mondta hogy mennyire szépnek tart és mennyire tetszem neki. És itt jön a csúnya rész..másnap mikor felkeltünk nem nézett a szemembe nem volt semmi érdekeltség rajta, csak odajött mikor indult haza és megölelt, kicsit rászorított az ölelésre és elment. Azóta se kép se hang.. szerintetek megbánta ami történt..?
2015. ápr. 11. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem te rontottad el. Mennyire volt ittas? Lehet hogy nem emlékszik. Ha más lányokat nem ölelget csak téged akkor lehet valami. Írj neki
2015. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ő már lépett, most te lépj
2015. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csakis annyira voltunk mind a ketten ittas állapotban, hogy őszinték voltunk, és meggondolatlanul kimondtunk amit éreztünk, tudtuk mi történik és valószínű emlékszik ő is mindenre.. Írtam neki de meg sem nézi, és velem volt egész éjszaka.. azt elfelejtettem, hogy én 16 éves vagyok ő pedig hamarosan 17
2015. ápr. 11. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!