Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ha a barátotoknál alvás után reggel meglennétek kínálva reggelire egy kis zsíros deszkával és gezemicével?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 23:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy ezzel sem venne le a lábamról... Szóval tartom az első gondolatom: csalódnék benne.
2015. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nem a plázacicákra gondolok akik még kaját nem láttak életükbe csak eszik a szaros magvaikat
2015. ápr. 13. 21:42
 13/15 anonim ***** válasza:
Úgy vélem, van átmenet is a zsíros "deszka", illetve a magvak között. Lényeg, hogy az egészséges táplálkozás híve vagyok, melybe ugyan nagy ritkán belefér az általad említett étel is, de ettől függetlenül én még nem szeretem se az állati eredetű zsírokat, se a kenyeret. És ha ezzel nem lenne tisztában a párom akkorra, mikorra eljutunk az együttalvásig, igen elkeserítő és kiábrándító lenne.
2015. ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem poén lenne.

Meg mivel falun nevelkedtem és 15 éven át ezt ettem, ízlene is.

Volt már olyan randim, amit borpincében csaptunk, és lilahagymás zsíros kenyeret toltunk két pofára mellé. Poén volt.

2015. ápr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja, és reggelire zsíros kenyér mellé forró tea is való! :)
2015. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!