Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Máma eszek, holnap nem, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máma eszek, holnap nem, mert az asszony már nem szeret. Halljak meg én egy órában ha az asszonynak van párja. (? )

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 00:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

így jött ki mára.

sokat ittam ma. -.-

2015. ápr. 12. 01:03
 12/17 A kérdező kommentje:
de tényleg teljes és tiszta szeretetet és szerelmet adtam neki.
2015. ápr. 12. 01:05
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
Így van írd ki magadból ami nyomaszt,aztán ha kiürült a borosüveg,majd csak eldugulsz:)
2015. ápr. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Te lent élsz a soron, órák óta hallgatom, hogy megy a "dajdaj" :D :D
2015. ápr. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

annyira elba**am.

mikor úgy megvertem, hogy kórházba került..onnantól már nem feküdt le velem..így ment fél évig....aztán...sikerült a bizalmát elnyernem...és mikor arra került volna sor, hogy ágynak esünk..én hülye...mit csinálok???

mellettem fekszik a meztelen nő..és elkezdek veszekedni a ...S-E-M-M-I-N...aztán haza zavart. :((((

annyi mindent máshogy csinálhattam volna....mi bajom lett volna??? mi??? volt munkám...volt pénzem, volt egy gyönyörű barátnőm...már az összeköltözést és a gyerekeket terveztük..erre én....

megérdemlem, hogy szenvedek...."azt kapsz, amit adsz"


nem élek a soron....még vacsorázni is elvitt...meg vett nekem ajándékot :(( :'((( mit tettem szeretem, de megaláztam...és kikészítettem.....


de utálom magam....

2015. ápr. 12. 02:18
 16/17 anonim ***** válasza:
Köszönjük, ez csúcs volt :D
2015. ápr. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Koszonjuk szepen. Kivancsi lennek hogyan enekeled.
2015. ápr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!