Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem, hogy csak játszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Pár hete megismertem egy fiút egy csoporton.Már az elején észre vettem,hogy sokszor néz engem.Aztán kitalálta valami ürüggyel,hogy jelöljem be facen.Onnantól elkezdtünk levelezni.Szimpatikus volt,de már viszonylag az elején elkezdett udvarolni amin csodálkoztam.Sok szépet írt amivel nem tudtam mit kezdeni,ugyanis elég komolytalannak tűnt,de rá kérdezni meg nem mertem,hogy mi a szándéka.Többször panaszkodott,hogy nincs barátnője.Volt,hogy rám adta a kabátot,csokit hozott.Ezek nagyon jól estek,mert még fiú sosem tett velem ilyet.Jól el voltunk,úgy éreztem fontos vagyok neki.Elmentünk egy közös játékra társasozni a csoport tagokkal,ott "huncutkodott" velem,elbújt az üveg mögé.Mikor ezt megírtam neki facen azt írta,hogy csak játszott velem.

Aztán egy kis idő után nem voltam fent facen egy hétig(jó okkal),kb nem is keresett.Úgy éreztem,hogy nem is vagyok neki fontos nem csak amiért nem keresett,hanem amúgy is.Aztán tisztáztuk a dolgokat,de úgy éreztem,hogy valami nem stimmel,sokszor fogalmazódott meg bennem,hogy csak játszik velem.

Innentől kezdve már nem udvarolt annyit,sokszor rám borította a problémáját.Próbáltam neki segíteni úgy éreztem,hogy nem értékeli,de talán a személyemet sem.Amikor nekem volt bajom,úgy éreztem,sokszor nem ért meg.Arról nem is beszélve,hogy közölte,hogy ő most nem akar magának senkit holott hetekig szépelgett nekem meg panaszkodott,hogy nincsen barátnője.De akkor meg minek csinálta velem ezt hetekig?

Pluszba rá még a csoporton közölte,hogy ő sokszor nem tudja eldöntetni,hogy egy lánytól akar-e valamit,vagy csak barátkozni szeretne.

Egy ideje amikor bókol akkor is inkább szexre irányultan,hogy küldjek neki bikinis képet(mondtam neki,hogy olyanom nincs és nem is lesz.),meg hogy megfog fürdetni,ha magamtól nem akarom akkor kényszerít.De ezt humorosan.

Amikor szóba hoztam a talikat akkor rögtön kifogásokat keresett,holott nem elfoglalt.

Hab a tortán,hogy most láttam,hogy egy csomó lánynak írogatott majd egy időben,csajozós szövegeket,hogy milyen jó nők.Igaz ez picit régebben volt,de akkor is.

Nem akarom,hogy lássan rosszul esik nekem amit csinál,de szeretném tudni az igazságot.


Köszönöm. :)



2015. ápr. 12. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak le akart Veled feküdni. Semmi másra nem kellenél neki, csak egy gyors numerára. Ne törődj Vele. Szerintem gyorsan lépj is tovább.
2015. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.De miért gondolod ezt? :(( Ha valóban le akart volna akkor azt írta volna,nem?
2015. ápr. 12. 08:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha valóban arra kellenék,akkor miért nem akar találkozni?
2015. ápr. 12. 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:
A pasik akkor is szoktak kedvesek lenni ha csak szexre mennek, mert meg kell hogy szerezzenek. Ezért célozgat a szexre, kéri a bikinis képet. Ha komolyan gondolná ezeket nem kérné Tőled.
2015. ápr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. ápr. 12. 09:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem csak addig voltam neki érdekes amíg nem ismert meg jobban amíg nem alakult ki bennem,h kedvelem.Meg most is úgy tűnik,mintha azt várná,h én írogassak neki...
2015. ápr. 12. 09:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy gondolja, eleget keperkedett, s most már te jössz. :))
2015. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!