Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek kellenének, hogy hol/hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok fiú eddig még csak 1 barátnőm volt ő se sokáig és akkor ő nyitott.. szóval nincs sok tapasztalatom ilyen téren.

Neten nem akarok nem tartom valósnak..

Normális válaszokat kérnék esetleg konrkét példát ami valakinek bevált..

Ilyet, hogy buliba nem kell írni mert ennyivel én is tisztába vagyok de nem hiszem, hogy a hangzavarba legjobbak az ismerkedési lehetőségek max egy kis flörtre :)


Köszönöm


2011. nov. 9. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
menj el tánctanfolyamra,járj el sokat eseményekre,regizz fel társkeresőre és várd meg míg a sültgalamb a szádba repül(vagy nem)
2011. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a netet nem használod ki akkor nagyobb nyomi vagy mint gondoltam!!!
2011. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért is? Itt bárki azt mond/hazudik amit akar a képek pedig átszerkeszthetők olyanra , hogy egyáltalán nem fedik a valóságot aztán hoppon maradok. Sokan csak poénból meg egó növelésből vannak az ilyen netes ismerkedő oldalakon.
2011. nov. 9. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:

A netes ismerkedésnek az az előnye, hogy egy rakás olyan embert ismerhetsz meg, akikkel egyébként nagy valószínűséggel nem találkoznál igazándiból. Persze vannak olyanok akik hasonló célokból regisztrálnak fel, de ezek könnyen és gyorsan kiszűrhetők, és lepattinthatók. Ha valaki hazudik és nem valós képeket, adatokat közöl, akkor arra elég hamar fény fog derülni, szóval sztem ez egy kicsit sarkított tény. Nyilván vannak ilyen emberek, de nem ez a jellemző. Szóval én a helyedben nem feltétlenül zárnám ezt a lehetőséget ki. :)


Buliban én azért nem ismerkednék, mert ott nem az én stílusomnak, vágyaimnak megfelelő személyek vannak.


Szóval elég korlátozott szerintem az ismerkedésre adott lehetőségek száma, így azt a keveset kell megfogni, megpróbálni ami rendelkezésre áll. Kipróbálod, nem jön be, mész tovább, ne zárkozz el sztem semmitől, hajrá. :)


27/n

2011. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a net bevált, de persze nem társkeresőn kell ismerkedni hanem normális beszélgetős közösségi oldalakon. Hotdog.hu egy jó hely például, lehet ismerkedni.

Ezen kívül meg suliban, könyvtárban, vagy járj sportolni vagy valahova ahol emberek közt vagy. Igazából bárhol lehet ismerkedni, ahol jársz. Ha bulizni mész akkor meg beülős helyeken könnyebb mint mondjuk diszkóban ahol semmit nem hallasz.

2011. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!