Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy engedtétek el könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy engedtétek el könnyen az exeteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem,hogy nektek milyen gyorsan ment az elengedés?

3 hete ért véget a kapcsolatom,de nem tudom kiverni a fejemből a volt barátom,pedig eléggé pörgős életem van és így se megy.Még mindig szerelmes vagyok belé.Bár úgy váltunk el,hogy szerettük egymást.

Én voltam neki az első és azt mondta még tapasztalnia kell.Már ismerkedik is. Ennyire könnyen elfelejtett ő?

Azt megbeszéltük,hogy 1 év múlva biztosan találkozunk.

Persze,megértem ha még élni akar...

Szerintetek 1 év múlva újra lehet valami,vagy ez csak ilyen pasis nyugodj meg dolog?

Volt már,hogy valaki összejött az exével egy kis idő után?

Előre is köszi a válaszokat! :)


22/N


2015. ápr. 12. 13:54
 1/8 opened paradise ***** válasza:
100%

Pont emiatt az 1 éves dolog miatt nem tudod lezárni.

Neked komolyan olyan kell és olyanra vársz,aki nem is szeret,képes téged félrerakni?

Ezzel csak bebiztosította magát,amíg másokkal kupakol.

És mi lesz,ha közben jobban beleesik valakibe?

Vársz még pár évet?

2015. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én egyszer úgy,hogy gyorsan kerestem mást,akivel lefeküdtem,és az új emberbe viszont mégjobban beleszerettem,mint az exembe voltam :D szóval kicsit ráfáztam!


egyszer meg úgy, hogy elmentem folyamatosan a barátokkal koncertekre,fesztiválva,balcsira és nem voltam egyedül semennyit

(természetesen telefonszám és szociálmédia kapcsolat sem volt az exekkel szakítás után!!!!)

2015. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy még,akkor ez nem biztos,hogy könnyű lesz.Viszont nézned kell az ő oldalát is.Neki a szabadság kell,és nem te.Muszáj beletörődnöd,még ha nagyon fáj is.
2015. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem konnyu dolgom volt, en szakitottam, mert a vegere mar annyira utaltam, hogy a lelegzese is zavart... Ezutan mar megkonnyebbules volt a szakitas.
2015. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 év múlva neked nem fog kelleni..
2015. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen,nem tudhatom én is mit fogok gondolni egy év múlva...most persze a fájdalom és a remény beszél belőlem...

Mert am. mind a 10 ujjamra jutna egy pasi,ha akarom. Persze én is nyitott leszek pasik felé...

Még várom egyébként a történeteiteket. :)

2015. ápr. 12. 14:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Én hosszú évek után vetettem véget a párkapcsolatomnak úgy, hogy mindketten szerettük egymást és nem beszéltük meg a végét, hogy na most pont vége, hanem úgy, hogy keressük egymást, ha nem bírnánk.

Az elején jó volt, felszabadult voltam és újra szingli. Élveztem, hogy nincsenek azok a dolgokat amiket utáltam. Teltek a hónapok és akkor jött ki rajtam az egész szakítás mizéria. Nagyon gondolkodtam rajta, hogy megkeresem. De erőt vettem magamon és mégsem.

Eltelt néhány hónap és megismerkedtem valakivel. Most már ő jár a fejemben. Ő segített abban, hogy "könnyen elengedjem az exem". Csak ugye egy hosszú kapcsolat után ez sem könnyű, egy új férfit beengedni az életedbe, főleg, ha már nem 17 éves vagy.

Ami jó abban, hogy újra kapcsolatban vagyok, hogy sikerült kikerülnöm abból a bedilizésből ami rajtam volt, viszont ami pedig rossz, az az, hogy egyfolytában hasonlítgatom magamban az elődjéhez. De gondolom idővel ez is elfog múlni.

2015. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam úgy hogy beleszerettem abba, aki "megmentett" de ő se szeretett igazából, szóval koppantam:D A következőnél már csak a szex motivált, de annak meg felesége volt, persze kidobtam. Nem szabad beleélni magad a kapcsolatba, ennyi a titka, és akkor nem fog úgy fájni.
2015. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!