Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Általában haverommal együtt szoktam szoliba járni(eléggé homo tudom), de legutóbb (3 hete) egyedül mentem és egy új csaj volt a pultos, nem beszéltünk egy szót se csak beugrottam 10 percre. Most mentünk pár napja megint és újra ugyan ez a csaj volt, haverom szóba elegyedett vele miközben bent voltam és kérdezte, hogy új e mert még nem látta... erre mondta a csaj hogy igén és velem már találkozott is. Elsőre arra gondoltam lehet csak nagyon jó arcmemóriája van a csajnak, de jelenthet is valamit. Mit gondoltok?
2015. ápr. 12. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó az arcmemóriája és ezt használta ki, hogy találjon valami témát a haveroddal, aki tetszik neki.
2015. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
túlgondolod, ez még nem jel, hogy tetsel neki
2015. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DamnMouse válasza:
egész biztos hogy ne:// túlkombinálsz
2015. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DamnMouse válasza:
#3 nem XD
2015. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!