Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, elmeletileg jarunk de nem ugy viselkedik?

Figyelt kérdés
Egy honapja megismertem egy fiut.Eleinte nagyon jol ment minden minden nap orakig beszelgettunk, megvolt az elso randi utanna is csomot talalkoztunk.az elso hetekbe beprobalkozott ,,ugy" de nem hagytam mondvan, hogy nekem ez tul korai es meg varjunk es nagyon megerto volt.utanna tovabbra ia talalkoztunk,kezen fpgva nyilvanosan stb.aztan kezdtunk egyre kevesebbeket beszelni,mert elfoglalt voltes vegul 1 honap utan beadtam a derekam es lefekudtem vele..de az sem valtoztatott a helyzeten mert nagyon keveset beszeltunk,3 napja utojara o irt de azota nem beszeltunk..szerintetek hagyjam a fenebe ezt a dolgot es probaljam meg elfelejteni vagy varjak amig ujbol keres? Segitsetek l/20

2015. ápr. 12. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

20 éves vagy? Azt hittem, 15...

Nagyon egyszerű: ha akarsz valamit ettől a sráctól, akkor kinyitod a szádat, és kommunikálsz vele. Megkérdezed, hányadán álltok egymással, mit gondol a kapcsolatotokról, jártok-e szerinte egyáltalán, vannak-e veled tervei, vagy abszolút kötetlen részéről a dolog?

2015. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta vannak komoly szandekai..amikor rakerdeztem mi van koztunk?azt irta alakuloba van valami.....viszont szinte semmit se kommunikalunk szoval igy nem tudom..
2015. ápr. 12. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet neki ennyi kommunikáció elég.
2015. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el neki, hogy számodra a szex után már nem csak alakul egy kapcsolat, hanem már "létezik". Ne tőlünk kérdezd hogy mit tegyél, nem ismerjük egyikőtöket se. Mondd el mit gondolsz, mit érzel és ne hagyd kikerülni a válasz elől.
2015. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te miert nem irsz ra?
2015. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazabol felek, hogy igy eljesztem,ert ugyebar ha egy lany tulsagosan ragaszkodik a fiu menekulni kezd...es a multbeli csalodasok miatt van ez..na meg nem akarok alul maradni :(
2015. ápr. 15. 03:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!