Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányokkal miért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokkal miért nem lehet haverkodni?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalat, h mind kapcsolatot akar vagy pedig semmit. Tehát amelyik barátságosan viselkedik az se akar semmiképp haverságot hanem előbb-utóbb járni :/

Amíg én olyat bnőt/bnőket keresnék akikkel ha épp kedvünk van elugrunk moziba, strandra, szórakozni és egyébként pedig hasonló az érdeklődési körünk, jól el tudunk beszélgetni.

Fiú haverokat is keresnék de abból éppenséggel van pár és sokkal nehezebb keresni, mert társkeresőn mégse írkálhatok fiúknak :D


2015. ápr. 12. 18:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mert fiú lány haverság nem létezik
2015. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Idepasszolhatnál párat a lánybarátaidból. Általában ők akarnak "csak barátot", miközben én többet.
2015. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák, szerintem te csak beképzeled, hogy többet akarnak.
2015. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

érdekes, én eddig pont fordítva tapasztaltam

eddig miattuk nem működött egyik barátságom se fiúval

de jó tudni, hogy van kivétel

2015. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem fordított problémám van. Haverkodok egy fiúval és egyből meg akar dugni... Vagy egyből irkál nekem a barátnője, hogy ne beszélgessek a pasijával. Istenem mintha akarnék bármit is.:D
2015. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Akkor passzoljatok párat ti is a csak barátkozósak közül :)

Egyébként nem, mert amikor egy jó ideig nem alakul ki semmi komoly akkor eltűnnek és szép lassan leépítenek, közben pedig összejönnek vkivel.

De volt már aki ki is mondta: "ha nem lesz csók pár napon belül akkor vége.."

2015. ápr. 12. 18:47
 7/20 A kérdező kommentje:
5-ös, gyanús is vagy nekem is :D
2015. ápr. 12. 18:48
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát én a volt munkahelyemen csak pasikkal dolgoztam együtt. Munkán kívül is sokat találkoztam velük :) Én egyre sem hajtottam rá, ez fordítva mondjuk nem igaz. De egyikkel sem volt semmi, és még a mai napig tartom a legtöbbjükkel a kapcsolatot.
2015. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: és te barátkozol újabbakkal vagy kizárt vagy csak nem valószínű?
2015. ápr. 12. 19:34
 10/20 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem remekül megy a barátkozás lányokkal is annak ellenére, hogy mint tudjuk, ilyen barátság "nem létezik".

De amúgy ha úgysem akarsz tőlük többet, akkor miért fontos, hogy lányok legyenek, meg miért társkeresőn szeded össze őket? :D

2015. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!