Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék lányokkal haverkodni...

Szeretnék lányokkal haverkodni, barátkozni, de miért nincs lány, aki nem gondolná azt, hogy biztos csak randizni akarok velük? Nincs olyan lány, aki szívesesn barátkozna egy fiúval manapság?

Figyelt kérdés
Sosem tudhatom, hogy egy lány megfelelő-e számomra és jobb barátkozni, mint egyből randizni, meg nagy dolgokra gondolni. Az a baj, hogyha azt írom csajoknak, hogy szeretnék ismerkedn, egyből azt hiszik én már csak egyből járnék velük meg minden, pedig még nem is tudom, hogy megfelelő-e számomra jellemra a csaj, nem is ismerem, miért kell egyből ilyen dolgokra gondolni? JÓ lenne pár lány barát, akivel tök jól el lehet hülyülni, közös programokat szervezni és nem csak arról szól a kapcsolat, hogy hú, itt biztos járás lesz a vége. Nem értem miért néz mindenki olyan furcsán rám, ha én szeretnék egy őszinte, igaz lánybarátot. Tényleg olyan fura ez? :D

2013. máj. 18. 00:10
1 2
 1/13 anonim válasza:

Hány éves vagy? .. ha nem titok.

Nem fura. Csak néhány lánynak. Nekem is vannak ilyen fiú barátaim, akik csak és kizárólag haverok. :)

2013. máj. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is hasonló a problémám. Egyszerűen nem tudok fiúkkal barátkozni, mert rövid időn belül mindenki kikezd velem:( Pedig nagyon szerettem volna fiú barátot...


25/L

2013. máj. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mondd nekik, hogy halálosan beléjük szerettél, azonnal össze akarsz velük házasodni. Ne aggódj, egyből barátzónába tesznek :D

Amúgy nekem igen, furcsa. Számomra fiú-lány haverság, és abból esetleg egy-egy mélyebb barátság lehet, de hogy valakivel csak azért ismerkedj, hogy barátok legyetek... Barátokat csak úgy "talál" az ember, párt szokás keresni.

2013. máj. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is ugyanerre vágytam, csak fiúbarát személyében, mivel én L vagyok.:) Én találtam is fiúbarátokat.- Illetve ők találtak rám, és ők sem akarnak többet tőlem. Aki többet akart,az pedig lelépett egy idő után... De vannak olyanok, akikkel el lehet hülyülni akár egész nap. Nagyon jó érzés egy ellenkező nemű véleményét hallani erről-arról anélkül,hogy nem akarunk egymástól semmit,csak barátságot.

Hogy a kérdésre is válaszoljak...:D : Szerintem nem baj az,ha a lányok azt hiszik,többet akarsz. Egy idő után majd rájönnek,h nem.:) Vagy esetleg mondhatod nekik,h barátkozni szeretnél.

2013. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért ezzel vigyázni kell. Én 2 éve járok a barátnőmmel. Kb fél éve megismertem egy lányt, szigorúan mint barát. Ismeri a barátnőmet is. Egyre többet beszélgetünk, fészen szinte minden nap. Az első pillanattól fogva erős kösztünk a szimpátia és ez napról napra csak erősödik. És szeretem a csajomat nagyon, ezt a barát-barátnőmre is egyre jobban úgy nézek, h egy gyönyörű, aranyos lány. És ő is szeret engem mint embert, az tuti. Mostanában felforr a levegő köztünk. A csajomat nem hagyom el, de ezzel is többet szeretnék, mint barátság.. szoval vigyázni kell a szép lánybaráttal. Mert végülis akkor jo, ha a csajod a legjobb barátod is..
2013. máj. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért a mert a többi fiú meg megsértődik ha egy lány csak barátkozni akar és nyavajognak, azt mondják nem létezik fiú-lány barátság. Akkor most hogy igazodjunk ki?
2013. máj. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, csak nőként, és a pasik is sajnos ugyan így állnak hozzá, hogy biztos csak azért akar egy nő barátkozni, mert akar valami mást is...
2013. máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért gondolnak egyből erre, mert végülis ha azt nézzük, ha randizol valakivel akkorsem feltétlen tudod még, hogy tényleg bejön-e úgy a másik. Szóval elég keskeny a határvonal a barátkozás és a randizás között. És tényleg az van, hogy a legtöbb pasi egyből nyomulni akar, neten meg főleg. Nekem szerencsére élőben vannak jó fiú ismerőseim akik még nem hajtottak rám. :D Nemrég pedig pont itt ismertem meg egy fiút, akivel a mai napig beszélgetek és köztünk szóba se jön, hogy több legyen. :D Oké, hogy elég messze is lakunk egymástól, de szimpla barátságnál többet egyikünk sem akar. :) 19/L
2013. máj. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én is szeretnék egy fiú barátot ,de kizárólag csak barátként.Régen sokkal jobb volt,mikor még kicsik voltunk ,mert ,ha együtt voltam egy barátommal nem néztek ránk egyből furcsa szemmel.Mostmár más a helyzet.:/
2013. máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dorcika1727 válasza:

Én szivesen barátkoznék veled,megismernélek

Egy fiú barát sokkal jobb mint a sok kétszínű barátinő

Úgy hogy ha gondolod beszélgethetünk :)

2013. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!