Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthagynatok egy lanyt amiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagynatok egy lanyt amiatt, hogy csak sokadik nekifutasra sikerul elvegeznie az egyetemet es igy dolgozni is viszonylag keson fog elkezdeni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Azért nem mindegy, hogy ez a gyakorlatban mit jelent. 30 évesen még anyukája tartja el?
2015. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 opened paradise ***** válasza:
51%
Nem.
2015. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, ez szakító ok. Ga négyes alatt államvizsgázik, az is.
2015. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aki kb 26-27 eves koraban kezd el dolgozni.
2015. ápr. 12. 18:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem buta, és az egyetem tényleg nehéz akkor nem... Inkább támogatnám. Ha viszont buta, össze se jönnék vele.
2015. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 RRR ***** válasza:
100%
nem
2015. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5.: Nem buta, csak par dolog nem nagyon megy neki, de nem akar mast tanulni, mert ez az alma
2015. ápr. 12. 18:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az az ő magán dolga hogy mit kezd a tanulmányaival és a saját céljaival. Természetesen én amellett támogatnám, hogy mielőbb végezze el a tanulmányait, de abból nem csinálnék ügyet ha azt mondja ez nem az ő útja, halasztani fog stb.


Ha nem lakunk együtt és nem veszélyezteti az én pénztárcámat akkor nem hagynám el. Diákmunkákat pedig nyugodtam lehet vállalni egyetem mellett. Csak az nem dolgozik aki nem akar.

2015. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
NE add fel az álmaid egy srácért sem. Én sem adom fel semmiért és én is sokat csúszok ,mondjuk nehéz is az egyetem :) Ne érdekeljen mások véleménye, találsz olyan srácot akinek mindegy, én is remélem ,h találok olyan lányt! :)
2015. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem jönnék össze ilyen lánnyal, mert kifogásokat keres. Rengetegen dolgoznak gimi, egyetem mellett, pl. én is. Az oké, ha valaki 20-21 éves koráig nem dolgozik, de azért egy bizonyos kor felett már elég gáz, nem tudnám felnőtt embernek tekinteni. Az egyetem nem zárja ki a munkát.
2015. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!