Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthagynátok a mostani párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagynátok a mostani párotokat az exetekért, ha az exed teljesen megváltozott volna külsőre belsőre? Sokkal szebb mint a barátnőm.

Figyelt kérdés
Azt is mondta hogy velem akarja elveszíteni a szüzességét. Még mindig megvan neki. A lány 17 éves egyébként én pedig 20.
2014. okt. 30. 08:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Dugd meg és hagyd ott, nem véletlenül nem jöttél ki vele
2014. okt. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem hagynám ott érte. Gondolom nem véletlenül szakítottatok. De te, te vagy. Ha már ilyesmin gondolkozol, nem is szereted a mostani csajodat. Inkább dobd ki. Jobban jár.
2014. okt. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 CptTomato ***** válasza:
100%

Nem.. nem.. nem..


Ha azért szakítottál vele mert a mostani barátnőd akkor szebb volt akkor hadd gratuláljak ...

Tinik vagytok... persze hogy folyamatosan változtok..külsőre belsőre 1 év múlva se úgy fogtok kinézni mint most....2 év múlva meg megint nem..

2014. okt. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnem a bnom (ami lehetetlen mert lany vagyok) akkor nem hagynam el barmit is kinal az exem:)
2014. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha kihagyod akkor utolag majd megbanod:)
2014. okt. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Aki az exem az nem véletlenül az exem. Egyikért sem hagynám el a férjemet semmilyen esetben sem, kizárt!!!
2014. okt. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem! kizárt!


Mondjuk az én esetem más, kétlem, hogy képes lenne külsőre és belsőre megváltozni, emberileg alkalmatlan rá. De elméleti síkon ha megtenné: akkor is kizárt. Nekem megvan a párom! Mindig lesz szebb, okosabb, bölcsebb, stb... de ugyanolyan sosem :)

2014. okt. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De mikor ezelőtt is megláttam.... Uhhh az a haj, az a test, az a fenék.... A mostaninak sose lesz ilyen.
2014. okt. 30. 08:44
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy fenéktől hasra esel hidd el, hogy nem szereted a barátnődet. Ha szeretnéd nem érdekelne, hogy az exednek milyen feneke van.
2014. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, méghozzá azért nem, mert egész egyszerűen szeretem a barátnőmet. Ez pedig azt jelenti, hogy jöhet akár nála százszor szebb csaj is, akkor sem fogom elhagyni.


Egyébként meg elég éretlen vagy 20 éves létedre.

2014. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!