Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthagynátok a párotokat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagynátok a párotokat, ha kirúgták volna egy egyetemről és másikra kell mennie?

Figyelt kérdés
csalódnátok benne emiatt, vagy attól még ugyanaz a személy maradna a szemetekben?
2015. jan. 29. 22:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Na hát az is egy jó nagy barom aki emiatt szakít.
2015. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki idióta az igen... sajnos.
2015. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Aki idióta, az szakítana, vagy azt rúgják ki?
2015. jan. 29. 22:28
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
aki idióta az szakítana :)
2015. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Aki annyira is képtelen volt, hogy legalább a minimumot összeszenvedje, mikor bőven volt ideje tanulni, csak ellébecolta a heteit, valószínűleg az élet más területén is Pató Pál úr lenne. Nem mondom, hogy emiatt szakítanék vele, de erősen megbillegne a bizalmam - főleg akkor, ha bulizott is helyette, haverjaival lógott.
2015. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%

Egyetemről csak úgy nem rúgnak ki embereket, jó oka van annak, ha megteszik, pl. fegyelmi dolog, vagy abszolút nem tanul és nem teljesíti a hallgatói szerződében foglaltakat, akkor viszont egy lusta, megbízhatatlan ember az illető szerintem.


Én alapvetően nem is kezdenék olyan emberrel, akiben megvannak azok a tulajdonságok, amik a kirúgás eléréséhez szükségesek.

2015. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Normális esetben a párok egymásnak sokkal fontosabbak mint ez az egyébként is elcseszett világi rend körülöttünk, normális esetben...


Ha nagyon súlyos esetet fog ki az ember akkor viszont borul a dolog és kb minden fontosabb lesz mint a másik valódi személyisége, élete, érzése, álmai... sajnos volt ebben már részem, nagyon gyorsan inkább szakítottam én, mielőtt még ráfaragok. Nem akartam magam senkinek érezni inkább :) És az nem kapcsolat ahol a másik fél elmondani, hogy kirúgják, rossz jegyet kap, nem sikerül valami vizsgája, stb.

2015. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem bulizott, keményen tanult csak sajnos egy vizsgája egyszerűen nem sikerült. És nem neki való az az egyetem, csak képtelen elfogadni, hogy vannak határai és mindig túl nagy elvárásokat állít fel magának.
2015. jan. 29. 22:31
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem hagynám ott. Bár nem tudom mi volt az oka, hogy kirúgták, de emberek vagyunk, mindenki követhet el hibákat.
2015. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
#5-6: Van olyan hogy tanul az ember mégis kirúgják. Például a BMEn igen gyakori.
2015. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!