Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan hogy te tartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy te tartottad el a párodat? Mennyi ideig, mennyi pénzedbe került?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyik ilyen munkahősét 4 évig tartottam el. A következőt 2 évig. Milliókat dobtam ki az ablakon. Ha most lennék fiatal, és 2-3 hónap alatt (max.) nem talál munkát, akkor venném a sátorfámat, és viszlát. A feleségem 3 gyerek mellett dolgozik, és amióta ismerem szorgalmas. Mondjuk megosztjuk a házimunkát, és a gyereknevelést is. Én se a kocsmába megyek munka után. Respect minden ilyen nőnek....
2015. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt rá példa, hogy a feleségemnek nem volt munkája, vagy éppen nekem, akkor egy fizetésből oldottuk meg. Kb: fél éves periódusról van szó mindkettőnk esetében.

Lövésem sincsen mennyibe került, sosem számolgattuk.

2015. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még nem tartottam el senkit, de olyan már volt, hogy engem tartottak, mikor még egyetemre jártam. Összejöttem egy pasival, volt albérletem amit a szüleim fizettek, de azt mondta, ne fizessük feleslegesen, hisz igazából nála voltam legtöbbször, minimális időt töltöttem a saját albérletemben, így végül átköltöztem hozzá. Fizetni akartam a rezsit, a szüleim adtak volna pénzt tovább, hisz az albérletet is ők állták, de nem fogadta el. Így csak a személyes holmikat vettem meg ebből a pénzből, és néha bevásároltam, de általában azt is együtt intéztük, olyankor meg nem hagyta, hogy fizessek. Elég sokba kerülhettem neki, mert viszonylag nagy lábon éltünk, de sosem vágta a fejemhez. Utána szétmentünk, de más okból. A következő pasival nem költöztem össze, utána pedig elkezdtem dolgozni, szóval onnantól már a szüleimtől sem kaptam pénzt.
2015. ápr. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!