Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kárt akart tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kárt akart tenni magában mikor meghallotta h szakítani akarok?

Figyelt kérdés

Nem félek megtenni, de attól igen h szarul fogom magam érezni ha sérülést okoz magának

mit tegyek?

F


2015. ápr. 12. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ősidők óta létező szánalmas módszer ennek a "kárt teszek magamban" szöveg bevetése. Azt tedd hogy szakítasz vele lesz ami lesz. Most szánalomból nem teszed meg soha ezt a lépést?! Legyél férfi!
2015. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
1. Úgy gondolod hogy ettől , férfi a férfi? Ha nem teszi meg nem férfi? Mellesleg igen kérdező szakíts vele , saját magadnak okoznál vele fájdalmat később. Boldog akarsz lenni , vagy élni olyannal az életed akivel nem vagy az? Ne hagyd hogy zsaroljon érzelmileg , ad ki az útját. Tapasztalat alapján úgysem fogja meg tenni.
2015. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2: Ne kötekedj! Bátorításként írtam neki hogy legyen férfi!
2015. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most mondanám, hogy adj neki egy pofont, megutál és tuti nem tesz kárt utána magában, a pofontól sem lesz semmi baja, de azt hiszem ez az egyszerű, de nagyszerű módszer sajnos nem legális :D
2015. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felhívnám valami hozzátartozója figyelmét a problémára és otthagynám. Sosem hagynám hogy bárki érzelmileg zsaroljon. Ez nem csak neki hanem nekem is rossz.
2015. ápr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Bár csak ilyen egyszerű lenne...

ez gyakorlat nem elmélet

volt vkibek ilyen?

2015. ápr. 12. 23:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen pasim. Hetente elmondta, hogy megöli magát, ha elhagyom. Egyszer besokalltam (nem csak ettől) és kidobtam. Megszüntettem vele minden kapcsolatot (facebook, telefon, email ilyesmi). Később megtudtam, hogy bár nagyon megviselte, de nem csinált semmit. :)

Aki ezzel a bullshittel próbál sakkban tartani, azért szerintem nem is kár amúgy :) ..már bocsánat :)

2015. ápr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Erről Csernus Imre ír ,,A férfi" című könyvében, hogy 15 éves srác öngyilkossággal fenyegetőzött a hasonló korú barátnőjének, és a lány Csernustól kért segítséget, hogy mit tegyen.

Csernus azt tanácsolta neki, amit már előttem leírtak, hogy szakítson. Ez egy gusztustalan érzelmi manipuláció, valószínűleg nem csak ez volt az első hogy manipulálni próbált. Végül nem lett öngyilkos a srác.

2015. ápr. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha meg megöli magát, hát, tessék. Aki ilyenel fenyegetőzik, meg fegyvernek használja... velem is csinálták már, én meg odavágtam neki, hogy: jó, de akkor akaszd fel magad, más ne lássa - és rábsztam az ajtót.


Persze, nem tette meg, de ha igen, szemernyi lelkiismeret furdalásom sem lenne, mert az Ő döntése.

2015. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!