Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennének, ha több év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének, ha több év után kiderülne hogy a párotok megcsalt?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Gázkamra
2015. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#*kommonikáció*
2015. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elküldeném a halál fhaszára (is).
2015. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tobb evig nem volt kepes oszinte lenni? 0_o Ha nincs bizalom es oszinteseg es tiszteelt akkor kar az egeszert.
2015. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kidobnám azonnal, ez nálam megbocsájthatatlan...
2015. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csinálnék egy szilvás buktát. Mert szeretem!
2015. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátom, illetve a volt barátom 6 év együttlét után megtette ezt 3 évvel ezelőtt, ami nem sokkal karácsony után derült ki. Azóta szóba sem állok vele, nagyon haragszom rá, szeretem még, ezt nem titkolom, de én már közöltem vele hogy ennyi volt. De ő ezt nem képes feldolgozni, csak sajnáltatja magát de hiába, ha akkor nem szeretett igazán, és megcsalt akkor fix hogy máskor is megfog és nem szeret engem igazán ahogyan ő ezt mondja. Persze a csaj akivel lefeküdt, ő a gyerekkori barátnőm neki előbb tudnék ezért megbocsátani, mert eléggé leitatta őt a barátom de ellenállhatott volna, de ez nem jelenti azt hogy köztünk is minden rendben. de ha 10 éve lennénk együtt és 8 éve csalt volna meg ami mostanában derült volna ki akkor is kb ez lenne a reakcióm. Sok év hazugság, szép... :(
2015. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kidobnám,az biztos!
2015. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!