Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FÉRFIAK! Ti mit tennének, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Ti mit tennének, ha kiderülne hogy a barátnőtök képet tett fel gyk-ra valamelyik testrészéről?

Figyelt kérdés

nem rólam szól a kérdés, csak kíváncsi vagyok a szituációra. :))

Elég sok csaj tett fel képet magáról ide, pl melléről vagy az alakjáról(elég szegényes ruhában), érdekelne, hogy mit tennétek, hogyha a barátnőtök szerepelne a képen?


2012. nov. 9. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs fent az arca, akkor semmi probléma. Anonim az oldal, nem lehet beazonosítani senkit :)
2012. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TOMAtm ***** válasza:
nem érdekelne.az ő teste-képei stb. azt csinál vele amit akar.
2012. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem. mondjuk én már láttam olyat, hogy nem takarta el a nevét, (persze lehet hogy nem igazi név volt) :))
2012. nov. 9. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Ő meg meg is érdemli, akkor...
2012. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Arról, hogy feltesz magáról valamit, mert kíváncsi mások véleményére, azzal nincs probléma. Ha meg olyat képet tesz fel, vagy olyan topicot nyit, ami nekem nem tetszik, akkor szólok neki. Nem fogok neki esni rögtön ha baromságot csinál.
2012. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meghúznám kétszer a vállam, és mondanám, hogy jól van, egészségére.
2012. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Panda Péter ***** válasza:
100%
nyilván valamennyire zavarna, hogy néhány no-lifer az ő akármilyen testrészére FAP-ol, meg nem örülnék, amiért nem velem beszélte meg az ilyen problémáit.
2012. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kidobnám.
2012. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!