Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korkülönbség & külső mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség & külső mennyire számít?

Figyelt kérdés

A párommal nem regén mondtuk ki, hogy igen mostmár együtt..

Az egész elég furcsán kezdődött.

Egy barátnőmmel volt együtt de nem tartott sokáig és nem is volt túl komoly köztük ez a dolog.

Idővel a lány másik városba költözöt és megszakadt a kapcsolat.

Néhány cuccom nála maradt, végül kiderült, hogy ennél a srácnál hagyta mikor költözött..

Mekerestem a sracot hogy elvinném a dolgaim, mikor átmentem elkezdtünk beszélgetn, kivel miújság.. stb.

Annyira jól sikerült az este h végül egészen hajnalig csak dumáltunk, búcsúzáskor megegyeztünk, hogy tartunk még ilyen beszélgetős estét.

Egyre többet találkoztunk és szépen lassan kialakult valami..

Az előzmények miatt (egy jo baratnőmel járt előttem) nem igazán tudtam hogy kezeljem a dolgot, de vegul ugy dontottem onzo leszek es ugy teszek ahogy nekem a legjobb és "beadom a derekam"

Külsőre nem pont a zsánerem, de amikor vele vagyok ez fel sem tűnik..

Imádom minden időm vele tölteni.

A másik dolog ami foglalkoztat az a korkülönbség, 10 év!!

En a húszas éveim elején járok, edesanyammal élek még, neki már saját lakása van biztos állás stb.

Jóleső biztonság erzet vesz körül mikor vele vagyok.

Mégis félek hogy lesznek olyan élethelyzetek amikor ez a korkülönbség belezavar a kapcsolatunkba.

Kinek mi a véleménye ezzel kapcsolatban?

Tapasztalatokat is várok azoktól akik hasonló helyzetben voltak/vannak.


2015. ápr. 14. 04:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. hogy maradi vagyok, de en ugy szocializalodtam: barat multbeli/jelenlegi/jovobeni partnere tabu!


Ettol fuggetlenul (es persze nem torodve azzal, hogy valojaban nem is a zsanered) siman lehet par jo evetek, ha mar igy alakult.


Picit santit a tortenet ott, hogy ez a bizonyos baratno olyan sovanymalacvagtaban koltozott el, hogy nem is tudta szemelyesen visszaadni a cuccaidat, de ettol meg kutya hetkoznapi ez a tortenet.


Ha mar felrugtad az alapszabalyt, akkor ne foglalkozz a tobbi aprosaggal sem ... lehet par boldog evetek (bar en az ex baratnot megkerdeznem, hogy miert lett ilyen rovid a kapcsolatuk).


10 ev korkulonbseg egyaltalan nem extra, sokkal furabb, hogy nem az eseted a pasi, meg is pakolod neki magad. De valahol ez utobbi is ertheto: korodbeli lanyok szeretnenek mar otthonrol kitorni ... tok atlag. Arra figyelj csak, hogy ugy bucsuzz el mamitol, hogy baj eseten tart ajtokkal varjanak haza!

2015. ápr. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+ egy szavazat az 1-es valaszolónak! Egyetértek.
2015. ápr. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 10 év nem extrém, köztünk is annyi van a párommal, én 22, ő 32, de ez egyáltalán nem jelent gondot semmilyen téren. Mikor összejöttünk, az első hónapban gyakorlatilag folyton nála voltam, így aztán szinte azonnal össze is költöztünk, ez 1 éve történt, és még mindig ugyanolyan remek minden, mint a legelején. Én is egyetemre járok, még ő is, mindketten dolgozunk mellette. Nekem kimondottan nehéz volt elfogadni, hogy anyagilag ő tesz hozzá többet a dologhoz, de megbékéltem vele, mert felesleges ezen izgulni.

Inkább az a fontos, hogy nagyjából hasonló terveitek legyenek, pl mi most kiköltözünk Svájcba 2 évre, aztán ha minden jól megy, gyermeket szeretnénk, amint hazajöttünk. Fontos, hogy nagyrészt ugyanazt akarjátok, mert ha pl ő már a közeljövőben családot szeretne, te meg még nagyon nem, na az gond lehet. Érdemes inkább ilyesmin elgondolkodni, és ha úgy érzed, nem jelenthet gondot az ilyesmi, akkor felesleges azon a 10 éven parázni. :)

2015. ápr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,a válaszokat.

Igen, felrúgtam az alapszabályt amit az első hozzászóló említett, ezért is írtam,hogy önző voltam és nem törődtem a lány értékeivel, tudom mi miatt lett rövid a kapcsolatuk, de az nem is fontos igazán...

2015. ápr. 19. 16:59
 5/5 A kérdező kommentje:
*érzéseivel
2015. ápr. 19. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!