Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek azt mondja szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azt mondja szeret de hanyagol?

Figyelt kérdés
Bizonyos eset óta megváltozott szeretem nagyon őt de mostanában nem érzem h viszonzást nyerne rá is kérdeztem mi a baj? nincs semmi válasszal ... úgy éreztem mintha szakítani akarna de nem meri fel vetettem a témát mert hiába mondja hogy nincs semmi látom rajta, régóta ismerem. Úgy is azt állítja nincs semmi baj boldog de nem az tükröződik vissza. Fontos nekem hogy boldog legyen ha velem ha nélkülem. Azt állítja szeret s azt mondja túlkomplikálom a dolgokat ..szerintetek így van ? de látom rajta ,hogy amióta találkozott fél év után a volt barátjával azóta úgymond megváltozott .- jelzem én is ott voltam s egyből össze is vesztek.
2015. ápr. 14. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne keresd egy ideig. Élvezd az életet és ne írj neki, ne találkozz vele. Ha kellesz neki, keresni fog, ha nem, akkor annyiban hagyja.
2015. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokáig csak barátok voltunk mindig ott voltam mellette amikor szüksége volt rám annyi problémája volt sose mertem bevallani hogy szeretem ... miután oszejott a volt pasijaval en egy kicsit elhúzódtam miután szakított én voltam az első akit felhívott 3 hónappal később összejöttünk most megváltozott benne valami probáltam nem hivni s nem ráírni este 10 11 körül minden nap felhívott... pedig tudja jól h egész nap meló minden nap kora reggeltől s korán szoktam lefeküdni de örülük hogy hív de nem tudom mi lehet a baja....
2015. ápr. 14. 09:21
 3/3 anonim válasza:
Lehet meg mindig erez valamit a volt baratja irant es felkavarta, hogy latta. Meddig voltak egyutt az exevel? Ha hosszabb ideig akkor ertheto. Szerintem szeret teged, de most felkavartak az emlekek.
2016. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!