Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaz ez a mondás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz ez a mondás?

Figyelt kérdés
"Ahol egyszer tűz volt, ott mindig lesz parázs."
2015. ápr. 14. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet benne igazság :D
2015. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, néha talán igaz, de nem mindig.
2015. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Részben igaz.

Volt egy hasonló kérdés.

Ha szexről van szó, akkor igaz.

Ha egyszer volt szex és izgatott akkor most miért ne izgatna? NA jó ha szar volt az ágyban akkor nem, de alapból biztos újra megdugnám bármelyik excsajom.

Párkapcsolat. Valamiért vége lett. NEm valószínű, hogy egy második alkalommal másabb vagy jobb lenne. Hacsak az egyik fél nem változott annyit, és olyan irányban, hogy működjön. De érzelmi szinten már nem biztos, hogy marad parázs a tűz után.

2015. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Van amikor arra a tűzre ráöntenek egy hekto vizet és egyből elalszik hidd el:)

Tud olyat mondani egy nő egy férfinak, hogy ott helyben feláll a cukrászda asztalától és azonnal szakít 30 emberrel körülötte, és csak ezért nem borítja rá a csajra az asztalt, mert nyilvános hely :)))

2015. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az előttem levő bizonyára túl sokszor nézte meg az 500 Days of Summer c. filmet.
2015. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha rám gondolsz, akkor nem, én így szakítottam exemmel 14 éve a múzeum cukrászdában :)
2015. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz.
2015. ápr. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdezz egy önkéntes tűzoltót!
2015. ápr. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Tegnap is volt tűz a gázkályhánkon, most direkt megnéztem és semmi parázs.

Myth Busted

2015. júl. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!