Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaz ez a mondás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz ez a mondás?

Figyelt kérdés
"Ahol egyszer tűz volt, ott mindig lesz parázs."
2015. ápr. 14. 13:08
1 2
 11/14 omba ***** válasza:
Spec. egy nagy jégtömbről tudok beszámolni.
2015. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Maradhat parázs, kérdés mi táplálja. Én is érzek még az ex irányába...szánalommal kevert megvetést. Szóval ha újból találkoznánk nemhiszem,hogy egy orrbaverésnél több történne.
2015. júl. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha nagy volt a "tuz" akkor igaz szerintem..
2015. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz...mert tényleg tudnak olyan dolgok történni, hogy az ember csodálkozik még azon is, hogy az illető valaha tetszett neki. Szóval, ha nagyon kiábrándulok, inkább megundorodom az illetőtől.
2015. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!