Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a srác miért csinálja ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a srác miért csinálja ezt? Letiltom, csinál egy új regisztrációt.

Figyelt kérdés
Körülbelül már 10 regisztrációt csinált, és mindig ír valami kedveset, bókol, vagy próbál a közös emlékeinkre hatni, aztán persze a célzásaikkal (gondolom önként) lebuktatja magát, én letiltom, és csinál egy másikat, újból ír, megint letiltom, megint ír, megint letiltom, másik helyen szintén ezt csinálja. Miért csinálja ezt? Mit remél?
2015. ápr. 14. 17:22
1 2
 1/12 Interferencia ***** válasza:
Nagyon unatkozik, vagy beteg.
2015. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt reméli hogy sikerül felszednie téged
2015. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

na ezt én is megkérdezhettem volna :D

mert kb ugyanez van nálam -.-

2015. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem érti, hogy miért vagy ilyen bunkó.
2015. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 To7ka ***** válasza:

Mivel nem használod a nicked, csinálj Te egy új felhasználót, az is megoldás!:) Mert beteg. Nagyon sok olyan srácot láttam már, aki egyszerűen nem érti meg a nem-et. Úgy gondolja volt valami kezdő kölcsönös vonzalom (mert nem küldted el a francba mint egész életében a többi lány, hanem egy picit jól nevelt és kedves voltál), és nem tudod kiverni a fejéből ezt a tévhitet.


Képzeld el, hogy lehet Te vagy az egyetlen lány az életében, sok-sok év alatt, akivel tudott hosszasan beszélgetni, és nem akarja elengedni ezt a lehetőséget. Nagyon nagyon komolyan el kell magyarázni neki a dolgokat, komolyan vérig sérteni, és nagyon messziről elkerülni. Vagy szimplán teljesen elérhetetlenné válni. Részvétem!:)

2015. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kihasználja hogy szóba állsz idegenekkel.
2015. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem érti az enyhe célzást irányodból...

Talán azt reméli, hogy megenyhülsz, esetleg "visszafogadod", de ilyen viselkedéssel nehezen fogja elérni.

2015. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Annyit azért elárulok, hogy nem egyoldalú volt a dolog, nagyon kedveltem őt, csak egy ponton eléggé messzire ment.
2015. ápr. 14. 17:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Sok ilyen pasi van.


(én is :D)


Sok esetben csak szerelmes vagy nagyon érdeklődő. A lányok meg bunkók javarészt. De egy őszinte vallomással azért ellehet kerülni hogy zaklatóvá váljon a fiú.

2015. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 To7ka ***** válasza:

Na most lettél teljesen komolytalan...:D Ha ezt elolvassa, még hetekig folytatni fogja... Ilyen válaszod után egyértelműen Veled van a hiba, Te ezt élvezed!:D

Panaszkodsz egy üzenetben, ami szintén megoldaná, mert "nyilvánosan megalázod", még ha nem is tudjuk kiről van szó, de szar érzés lehet ilyet olvasni, erre közlöd egy új válaszban, hogy nagyon bejön Neked?...:DDDD

Na ne csodálkozz ,megérdemled:)

2015. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!