Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves srác vagyok. Életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves srác vagyok. Életem szerelme másfél év után kidobott. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Ez előtt is voltak barátnőim, de egyikkel sem éreztem magam valami jól. Idegesítő, taszító személyiségük volt, mint általában az összes nőnek, akit megismerek. Volt egy ugyanilyen hosszú kapcsolatom is, és bár azután is éreztem szerelmi bánatot pár hónapig, az még a legelején sem volt ilyen, mint ez. Igaz, megcsalt és kihasznált... na tehát úgy voltam 18 éves koromig, hogy nem akarok soha egy barátnőt sem, jobbak nekem az alkalmi dugások, így legalább több idő marad hobbikra meg hasonló. Aztán jött egy lány, aki egyszerűen mindennek a szöges ellentéte volt, amit eddig utáltam a nőkben. Egyszerűen életem legboldogabb másfél éve volt, máshogy nem tudom kifejezni magam. Mint a filmekben, minden 100%-ig tökéletes volt. Aztán múlt héten bejelentette, hogy ő már nem szeret... mindenféle előzetes jel nélkül. Másnap már össze is jött az új pasijával, akivel az előző pár hétben úgy tudtam, csak barátok. Azt mondja, hogy "szeret", de már nem volt az igazi.


Minden nap mikor hazaérek, szétbasz az ideg. Mit tegyek? Soha a büdös életben nem voltam még ennyire nyomorultul szarul. Kb. semmi értelmét nem látom az életemnek. Tele van a szobám a cuccaival amit tőle kaptam, a falon lóg a rajza, a szekrényen a plüss amit varrt... brutális. Mit csináljak?


2015. ápr. 13. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Életed szerelmét majd életed végén döntsd el. Mindig lesz jobb és szebb, csak idő kell. Persze, most nem tudsz józanon gondolkozni, de majd pár hónap és menni fog.
2015. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elôször pròbálj megszabadulni a cuccaitòl,majd tölts minél több idôt a barátaiddal, foglalkozz a hobbiddal,sportolj. Lassan fog menni,de majd idôvel túl leszel rajta. Habár ki tudja,lehet,hogy még ki is békültök.
2015. ápr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ritka nagy veréb a volt barátnőd. A lehető legrosszabb, ha hirtelen odacseszi ezt, hogy már nem szeret. Fokozatosan kellett volna ezt a tudomásodra hoznia, hogy ne legyen hideg zuhany. Nem azt mondom, hogy húzza el a szakítást, de értelmesebben, több adagban, és finomabban kellett volna lekommunikálnia feléd, hogy ő már nem érzi azt, amit kéne.

És akkor bejelenti, hogy új pasija van. Valószínűleg egy sunyi 3,14csa, aki már melletted is ismerkedett azzal a pasival. Ezért egy pofont megérdemelne, ha olyan lennél. De hagyd a fenébe! Ne legyél sokat otthon a napokban, menj csavarogni valakikkel! A rá emlékeztető cuccokat meg vágd ki a francba, mert így csak rosszabb!

2015. ápr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne sírjál már egy csaj után.

Míg te sírsz, ő addig más faxát szopja.

2015. ápr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan itt én is azt gondolom, hogy ez után a nő után nem érdemes könnyeket hullajtani...
2015. ápr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagohidon sztem nalunk a roman hentesek feldolgozzak neked olcson, nem kell vele bajlodnod, raadasul azutan nemcsak a szobadban lesz emleked rola, hanem orokre magad melle lancolod, ha elrakod a fagyasztoba. Igazan nincs mit a hasznos valaszomert, segitek ha tudok, egyebkent nekem is rossz mar fel eve kb., de talaltam olyan csajt, aki remelem elfeledteti teljesen velem a korabbi csajt, azota csak ritkan erzem rosszul magam miatta.
2015. ápr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Egyértelmű hogy dugott a sráccal is még veled volt. Ne bankodj rajta. A csajod biztos a nagyobb brokit szereti. Mindig a nagyobbra cserélnek.
2015. ápr. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!