Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Nálatok hol a határvon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nálatok hol a határvonal havercsaj és barátnő között?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki amúgy a haverom, de néha furán viselkedik. Pl azt mondja nekem, hogy imád, a hajamba pedig totál bele van zúgva (hosszú, dús és göndör)! Létezik olyan nálatok, hogy valami nagyon tetszik egy lányon és ráadásul jól ismeritek és jó fejnek tartjátok, de ennek ellenére nem jönnétek össze vele?
2010. febr. 20. 13:23
 1/9 anonim válasza:
100%

Én az excsajommal lakok egy albiba, de már rég szétmentünk... nagyon rég

Mindegyikünknek van kapcsolata, és már csak "havercsajom".

Nem jönnék vele össze újból, de ha ugy alakulna, hogy nincs senkink én részemről laza dolgok lehetnének, de ő mondta, hogy semmi és ezt tisztelebe tartom


Remélem érdekes és tanulságos pár mondat volt:)

2010. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A különbség ott van, h a lány barát mellett mást is lehet dugni, míg a barátnő mellett nem tanácsos.
2010. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a havercsajjal olyan barát (nő), akivel belefér a szex is. :) a barátnőbe meg szerelmes az emberfia
2010. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hol a határvonal? Hát a puncijánál. Ha a barátnőm, akkor berakom neki; ha pedig havercsaj, akkor nem igazán. (bár valakiknél még ez sem tuti)
2010. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A havercsajjal durván flörtölünk akkor is ha hónapokig nem látom. De ennél több nincs.
2010. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sehol.Semminek nézem őket:)))Csak vicc volt.

A két csaj közt ahol a képzeletbeli vonal húzódik,na ott a határ.

2010. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Ezt így tényleg nem lehet megszabni. Teljesen változó, hogy ki meddig megy el ilyen helyzetben. A barátság kategóriába szerintem az ölelésen túl más már nem fér be. Valaki előttem havercsajnak nevezte azt, akivel szerelem nélkül lefekszik.. szerintem az inkább szexpartner. nálam a "havercsajság" addig terjed, hogy jóban vagyunk akár lehet együtt aludni is, de semmi csók/petting/szex.
2010. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Végülis csak a kérdésre nem válaszoltam:D (utolsó voltam) szóval nálam létezik. Most is van ilyen és évek óta tart és jóban vagyunk, megbeszéljük a kapcsolatainkat, de nem volt és nem is lesz semmi több.
2010. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csajokkal sosem haverkodunk csak úgy. Mindig az alkalmat lessük, hogy mikor lehet megmártani a luvnyát :D
2010. márc. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!