Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő miért érzi úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért érzi úgy hogy egy beszélgetésben neki nem szükséges végighallgatnia a másikat?

Figyelt kérdés

Már többedszer tapasztalom hogy egyszerűen nem hallgatják meg az embert, elmondom neki pl h. oké "mond el a te verziód, nem fogok közbevágni végighallgatlak, de utána engem is hagyj beszélni, mert szerintem így korrekt meg kell hallgatni a másikat."


Elmondja, én következnék egy mondtaod nem mondtam végig már belevág és elküld a francba holott azt sem tudja mit akartam mondani, de csak neki lehet igaza:D


Kérlek mondjátok azt hogy álltalánosítok és ez nem így van. Attól megnyugszom.

Ja és nem pont párkapcsolatban élőkről beszélek.


2015. ápr. 14. 21:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szerintem akár hogy is érvelek akkor sem kéne közbevágni ha én vagyok olyan fegyelmezett hogy nem teszem meg és figyelmesen végighallgatom és egyáltalán én kíváncsi vagyok rá mit is akar vajon kihozni az egészből (tehát kíváncsi vagyok a végére) akkor ő miért nem kíváncsi már az elejére sem?? Mert ha annyira szarul érvelnék akkor legalább egy fél mondatot még engedhetne elmondani de annyit sem a LEGTÖBB,
2015. ápr. 14. 21:30
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem általánosítanék nagyon, mindkét félnél vannak ilyenek is, olyanok is, de... valóban a nők között több :-D


Talán azért, mert gyakran a racionalitás helyett jobban vezérlik őket az érzelmek?

2015. ápr. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#6: Na az még egy rohadt irritáló nőtípus, a hideg kiráz tőlük.
2015. ápr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!