Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgoztad fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgoztad fel, hogy életed szerelme nem akar téged?

Figyelt kérdés

...egyetlen srác aki érdekel a Földön és esélytelen.

sose fogok tudni mást szeretni,mert mindenkiben őt keresem. :( ..valakinek hasonló?

köszi.


2010. febr. 20. 14:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
ohh az első nagyszerelem...majd elmúlik, ne aggódj. ha nem hagyod elmúlni akkor örökké fájni fog, de mindenki ott teszi tönkre az életét ahol szeretné. ha bebeszéled magadnak, hogy nála sose fogsz jobbat találni, sose fogsz beleszeretni senkibe, akkor így is lesz. erre nics recept, térj észhez és éld az életed és ne a múltad.
2010. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki így érzi. Aztán elmúlik. Hidd el.
2010. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszi. mást ugyse tudok tenni:)
2010. febr. 20. 14:38
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Maximum 1 év és már arra se fogsz emlékezni, hogy szeretted.
2010. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Hogy hogyan dolgoztam fel?:D Akibe szerelmes voltam szexuálisan erőszakos volt velem. Ez így nehéz volt, de túltettem magam rajta. Következő szerelmem kihasznált. Szintén nehéz volt, de megint túltettem magam rajta. Következő fiúnál meg már teljesen nem érdekelt, hogy nem kellek neki történtek velem rosszabb dolgok is nem akadtam ki ezen. Igen szerettem csak ő kellett és, akkor mi történik? Semmi..Idő kérdése az egész mindig arra gondoltam, hogy voltam már rosszabb helyzetbe is és túltettem magam rajta. Bocs, hogy ilyen savanyú választ kaptál.:)
2010. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én négy évig vágyakoztam egy pasi után, akiről azt hittem ő életem nagy szerelme, és hogy sosem találok nála jobbat! Sok hülyeséget is csináltam miatta, amit most már bánok... Végül jött életem igazi nagy szerelme, aki már el is jegyzett!:) Próbáld lekötni magad és ismerkedni másokkal, idővel el fogod felejteni!
2010. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Ezt én is éreztem. Nálam az volt a gáz, h én 14 voltam, ő meg 23 xD egy évemet pazaroltam el rá, nem is mertem elmondani neki, csak sms-ben, de persze elküldött. Udvariasan, de elküldött. Azt hittem, meghalok, ha nem lehet az enyém. Aztán fokozatosan elfelejtettem, és ma már azt sem tudom, mit szerethettem benne, így utólag egyáltalán nem vonzó, és mégcsak nem is kedves... Most 15 vagyok, és megtaláltam az Igazit, a nagy Őt, akibe szerelmes vagyok, ő is belém, és soha nem fogom elengedni. Veled is ez lesz majd, nyugi. :)
2010. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
...
2010. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem akar téged, akkor nem életed szerelme.
2010. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
hát azért nem 1 év... még jo ideig mindenkiben őt fogod kereseni én is ezt csinálom. most vok másfél évnél :S mondjuk sztem itt van a vége mivel átb.aszott de én még igy se tudom utálni pedig rohadtul megvanrá az okom :(
2010. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!