Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátommal. Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés
Rajta kívül senki mást nem szerettem még ennyire és nagyon fáj. Mit tegyek?
2015. ápr. 15. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni.

Én is így vagyok, csak a hónapok telnek, nem változik semmi :(

2015. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a kedvenc sorozatod, vegyél magadhoz egy nagy adagot a kedvenc fagyidból/sütidből/csokidból, és ha jól esik, sírj. Meg kell gyászolni a kapcsolatokat is, segít túllépni. Hétvégén pedig tölts sok időt a barátaiddal, próbáld elterelni a figyelmed és jólérezni magad.
2015. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez mind hülyeség,ha szereted,és ő is szeret,próbàljàtok megbeszélni,talán még menthető ez a kapcsolat..
2015. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha Te raktad ki, akkor még visszafogadhatod, ha viszont ő rakott ki, akárcsak azért, mert nem engedtél egy ultimátumának, akkor lépj tovább. Ez esetben gondolj arra, hogy aki ezt tette veled, az nem becsül igazán.
2015. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatot nem eldobni kell,hanem megmenteni,eldobni túl könnyű,és talàn sose fogsz olyat talàlni,mint ő volt..Talán mèg menthető az egész,talán nem bànod meg,ha szépen ráírsz,és megpróbálod megbeszélni vele,tudod én elvesztettem nemrég egy lányt,és hülye fejemmel hagytam az egészet,most így sok sok nap elteltével,már gyáva vagyok,hogy nem írok neki,nem próbálom helyre hozni,pedig úgy érzem sose találok hozzà hasonlót.:(
2015. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sokat vitatkoztunk és gondolkodásban is mások vagyunk. Nem először jutottunk idáig, hogy szakítunk.
2015. ápr. 15. 12:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Lekelett volna ülni,és azt mondani,nézd kicsim nekem ez és ez a gondom,ő elmondja az ő gondját,kerestek valami megoldást a problémákra,és kész,nem tudom megérteni miért könnyebb szakítani,mint nem össze tartani,jobb a fájdalom?Jobb hogy rá gondolsz,hogy tudod vege?Hogy amikor az elején boldogok voltatok,most pedig szinte sírnotok kelljen :/ Kitartás,ez ami hiànyzik sok mindenkiből..
2015. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

akkor itt a hoba...különbözöek vagytok mitn írod, és hiaba az ujrakezdes nem fog működni ugysem!

barmennyire kedveled tegyél le róla!


az a 100 szori ujrakezdes meg ioylenek sose vezet jó felé...

2015. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy sokszor próbáltuk megbeszélni, de nem tudtuk megoldani.
2015. ápr. 15. 12:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy két ember nem illik össze. Ez szomorú, de nem nagyon van megoldás a szakításon kívül. Főleg, ha nem először szakítotok. Nem kell utálni a másikat, de a kapcsolatot sem kell mindenképpen erőltetni.
2015. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!