Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akart a barátom más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akart a barátom más lánnyal találkozni? Már nem szeret?

Figyelt kérdés
Majdnem két éve vagyok együtt barátommal,minden jól működik nálunk,rendszeresen szexelünk,mindent meg ad nekem,és tudom hogy szeret engem,mégisegyik nap ki derült hogy 5hónapja beszélget egy lány munka társával,smsben.. éppen azt láttam meg hogy barátom irta neki,hogy holnap ráér délután,soha nem gondoltm volna ezt róla,és egyből el költöztem tőle,nagyon hiányzik,nemtudom meg bocsájtsam e ezt neki,amikor el jöttem sirt is és azt mondta nagyon szeret és megbánta,vannak apró veszekedések főként miattam mert féltékeny tipus vagyok,de még a kulturált kategóriába tartozom,mert semmit nem tiltok meg neki,a közös jövönket is tervezte..mire jó ez???
2015. ápr. 15. 21:38
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted!felejtsd el.
2015. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
73%
Mert idióta mint a pasik többsége.
2015. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Mit bánt meg? Ha nem történt semmi, nincs mit megbánnia az embernek... Viszont a megbánás feltételezi, hogy történt köztük valami.
2015. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
+ igen, nem szeret, vagy legalábbis úgy tuti nem, ahogy szeretnéd.
2015. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
:(
2015. ápr. 15. 21:41
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

simán meg is csalt volna valószínű

jól tetted amit tettél

egy kapcsolat az őszinteségen múlik,gondolkozzon el ezen...

2015. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
az már be bizonyosodott hogy semmi nem történt köztük,és nemis találkoztak,csak szó volt róla...azt bánta meg hogy eltitkolta ezt az egészet
2015. ápr. 15. 21:42
 8/40 anonim ***** válasza:

Mert idióta, mint a pasik többsége.


Ja, és nem úgy szeret, ahogy te szeretnéd.


19/L

2015. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
igen énis erre gondoltam ha szeretne igazán,nem érdekelte volna más lány
2015. ápr. 15. 21:43
 10/40 anonim ***** válasza:
Persze hogyne... 5 hónapja beszélnek de még egyszer se találkoztak... Oké te tudod...
2015. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!