Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyikonknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyikonknek van igaza? Jobb valogatosnak jobb lenni vagy minden lehetoseget meg kell ragadni?

Figyelt kérdés
Baratnommel vitaztunk hogy szerinte mi tul valogatosak vagyunk 16 evesen.egyikonknek sem volr meg hosszu kapcsolata csak 'kavartunk' vagy tobb volt mint baratsag az elozo fiuknal akik tetszettek valamelyikonknek. Mind2onknek van 1-1 fiu aki csak baratunk de a fiuk tobbet akarnak. se en se o nem ugy tekintunk rajuk de nagyon aranyosak jofejek es az a fajta pasi mind2 akik sohasem bantananak meg. Ennek ellenere a bekepzelt jopasik utan futunk. a baratnom szerint mikor eljunk probalgassunk es kiserletezzunk ha nem most probaljuk ki veluk ne koptassuk mindig le oket lehet vegul szerelem lesz ha nem az se baj. en szerintem azoknal a sracoknal kene inkabb probalkozni akik nekunk bejonnek.most fogadtunk hogyha o osszejon az ora hajto pasival akkor enis a baratunkal aki velem akar osszejonni. Tudom hogy bonyolult es hogy hulyeseg...de megis ezt megbanom?

2015. ápr. 15. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nektek jobbat tenne a tanulás.
2015. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Válogatósnak kell lenni, nagyon is, de nem így. Az emberileg leginkább értékes és hozzád legjobban illő párt kell megtalálni és nem érni be kevesebbel. Hogy kiben látod meg a lehetőséget, hogy talán ő legyen, azt neked kell tudni.
2015. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ajajj!!!!
2015. ápr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Agyfaszt kaptam amire végigolvastam, van amelyik mondatot 5x elolvastam és még mindig nem értem.

Igazából tipikus 16 évesek vagytok, futtok a "beképzelt jó pasik után" kavargattok jobbra balra, minden hónapba más mászik bele a szátokba gondolom.

És igen, nyilván jobb válogatósnak lenni és olyannal összejönni aki tényleg megfog, nem mindenféle jöttmenttel, milyen meglepő...

2015. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, sajnálom szegény srácokat, hogy pont te rád és a barátnődre hajtanak. És még ki is jelented, hogy a s..ggfej palik jönnek be neked. Egy egyszerű kérdést intézhetnék feléd? Mi a francot tudtok ti egy olyan palin enni, akiről tudjátok hogy sz.rni fog az érzéseitekre? Talán azért, mert önbizalomban duzzadónak tűnik? Meglepődnél, hogy némelyik kedves pali mekkora önbizalommal tud rendelkezni. :D

Én már csak tudom, igaz nekem kellett hozzá némi idő. Ja, és barátnőm ezerszer érettebb nálad, pedig ő csak egy évvel idősebb.

2015. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csoda, hogy még nem volt hosszú kapcsolatotok..

Ritka ellenszenves szó ez a "kavarás", főleg a lányoktól...Velem vagy összejönnél, vagy nem, de biztos nem kavargatnál! Azt hagyd meg a főzéshez.

"beképzelt jópasik után futunk" igen, tipikus barátnőd van.

Inkább legyél válogatós, minthogy mindenkivel összejöjj...


Kísérlet? Valakivel járni kísérlet? Érzelmi dolgokról van szó....Akinek én csak a kísérleti patkánya lennék, annak egy életre elvenném a kedvét a "kavarástól".

2015. ápr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért ennyire buták a mostani 16 évesek? Mennyire jó hogy én értelmes tinédzser voltam.
2015. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne szórakozzatok már velük!
2015. ápr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!