Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom impotens, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom impotens, de nem akarja, hogy örökbefogadott gyereke legyen, vagy olyan, hogy beültetik és én hordom ki, akkor ez veszett ügy?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom, de szeretnék gyereket később. Ő viszont úgy nem akar, hogy az nem az "övé" és ebben hajthatatlan.

Szerintetek ilyen eltérés miatt még most véget kéne vetni a kapcsolatnak, mert később csak szenvedés és fájdalom lesz belőle? Az a baj, hogy nagyon szeretem a párom.


2015. ápr. 16. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha Te szeretnél Ő viszont hajthatatlan, akkor ez meg fogja ölni a kapcsolatotokat. Arról nem is beszélve, hogy nem foszthat meg Téged ettől. Ha ő is szeret, belemegy vagy az örökbefogadásba, vagy a beültetésbe. Ha nem nálam mehetne a levesbe.
2015. ápr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
rossz hírem van: ez olyan összeférhetetlenségi probléma, ami miatt a közös jövő esélytelen.
2015. ápr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat beszéltem vele erről és sajnos hajthatatlan. nem értem miért, de azt mondja, azt nem tudná elviselni, ha a gyerek nem az övé lenne.
2015. ápr. 16. 10:25
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem elég hogy normális szexuális életed nincs,még a gyerekről is lemondanál?Ennyit nem ér egy férfi sem.
2015. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mármint bocsánat, lehet, hogy fogalmi zavarban vagyok, vagy rosszul írtam: van szex, feláll neki, de nincs egészséges spermiuma
2015. ápr. 16. 10:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tudná elviselni, hogy ne az övé legyen, mert impotens. Mindenkinek az kéne a legjobban, ami nincs... plusz egy jó adag egó is az ésszerűség útjában áll itt. Ha én impotens létemre egy odaadó, türelmes nőt találnék, aki kitart mellettem, és tudom, hogy gyereket szeretne, nem lenne pofám megfosztani tőle. Öntelt a lelkem, sajnos ez van...


29/F

2015. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
utolsóval teljesen egyetértek
2015. ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
és ha pl a testvérétől lenne? ha van fiútestvére.. vagy ilyesmi
2015. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem és minden erőmmel kitartanék mellette, elfogadom, ha nem lehet tőle gyerekem, de neki is kéne valamennyire alkalmazkodnia. Minden vágyam, hogy tőle legyen gyerekem, de nem lehet. Viszont nem szeretnék magányos öregkort és egyedül meghalni
2015. ápr. 16. 10:40
 10/14 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja, hogy ha nem lehet gyereke, akkor mástól, vagy örökbe fogadottat semmiképpen sem tudna elviselni, hiába magyaráztam neki, hogy ha mi neveljük fel, akkor az ugyanolyan szinte
2015. ápr. 16. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!