Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm hazudott nekem!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hazudott nekem!?

Figyelt kérdés

2 hétig beszélgetett egy fiúval, állítólag csak barátok.

Kivettem egy nap a teloját hülyeségből a zsebéből, nem kutakodás céljábol csak játszani akartam rajta, erre megjelent egy üzenet a fiútol: Veled akarok lenni <3 <3

Rákérdeztem hogy mióta beszélnek, azt mondta 2 napja. (első hazugság) Utána mondtam hogy legyen őszinte és mutassa meg még mit beszéltek. Nem akarta. Utána mondtam neki ha nem őszinte zárjuk le a kapcsolatot. Erre elmondta hogy azt álmodta hogy smárol a gyerekkel. És ezt neki is elmondta. A srác amugy szerelmes belé.

Aznap este mikor hazajöttem megkérdeztem h beszélnek-e és azt mondta hogy nem. Erre reggel kiderült hogy mégis beszéltek egész este 2 órán keresztül. (2. hazugság)

Azt mondta hogy nem fog beszélni a gyerekkel, de ma mondta hogy mégis fog. Meg hogy megkedvelte.

Szerintetek mit csináljak?


2015. ápr. 16. 14:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mindketten az elsők vagyunk egymásnak mindenben. És nem akarok ilyen könnyen lemondani róla, rólunk. Vagy ez már reménytelen helyzet szerintetek?
2015. ápr. 16. 15:16
 12/16 anonim ***** válasza:
Aki most nem őszinte később se lesz az. Már a másik fiút akarja, hagyd ott.
2015. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Dobd ki a csajt.
2015. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ma este pedig vele megy zongora koncertre, mert az apja nem engedte velem (összevesztünk az apjával, az most lényegtelen) ezért vele megy, annak ellenére h tudja h ku..ára nem örülök neki. Jah és ő hívta meg saját jeggyel...(már meg volt neki nem neki vette, csak az apja nem tudott menni vele)
2015. ápr. 25. 11:13
 15/16 anonim ***** válasza:
A nők hazugok, csak szexre jók. Dobd ki!
2015. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15-ös ez nem mindenkire igaz és ez fordított esetben is így van. Egyébként egy jó nagy beszélgetést kéne rendeznetek és beszélnetek erről ha meg nem akarja akkor tényleg dobd ki.
2015. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!