Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valami jó tippek, hogy mégis...

Valami jó tippek, hogy mégis hol lehetne manapság ismerkedésre és egy rendes találkára valóban nyitott fiatal 14-16 év körüli lányokat találni?

Figyelt kérdés
Nagyon elegam van már, hogy jó, ha évi egy lányt össze tudok szedni egy nyamvadt talira, ilyen ütemben 50 éves koromra sem találom meg a párom, max kiegyezek valakivel kínomban. Mondjuk legalább a legutóbbin smároltam egy jót, de hát ez nekem nagyon kevés, ki vagyok éhezve a szexre is már, szóval nem fogok itt szenteskedni. :D
2013. nov. 4. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Csirkecsont temetőben, szerinted hol?

Hát itt biztos nem, másrészt meg honnan tudjuk az igényeidet, nem vagyok az NSA, hogy téged figyellek minden percben.

2013. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első hatalmas :D:D:D
2013. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Dilinyós vagy haver :D Menj szépen egy sarokra majd ott ;))
2013. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valóban sok mostanában a tini k...a, de ha szexre vágysz, szerintem nem a 14 évesek körében kéne nézelődj... bár én csak magamból indulok ki. 16 már inkább.
2015. jan. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!