Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak az ismerkedésre és...

Hol vannak az ismerkedésre és találkára is valóban nyitott fiatal lányok manapság, csak én nekem ilyen csalódás ez az egész ismerkedősdi?

Figyelt kérdés
Én nagyon is nyitott vagyok az ismerkedésre, igaz fiúként muszáj, hiszen nekem kell kezdeményezni, de sajnos a lányok valamiért nagoyn nem nyitottak és nem is ak ülsőm miatt, pedig először azt hittem amiatt van, de például helyes fiúk képeivel sem igazán találtam ismerkedésre nyitott lányt, szerintem ez már benne van a vérükben, hogy unják az ismerkedést, jó nekik egyedül is. Majd valami atomhelyes szuper pasira vágynak, aki nem is létezik, de inkább nem is ismerkednek egyszerű, átlagos kinézetű fiúkkal. Azért én is elismerem vannak lányok, akik kevésbé mozgatják meg a fantáziámat mégis szívesen ismerkedem bármilyen lánnyal, mert nem csak a külső a fontos! De a lányok valamiért mégse valami nyitottak az ismerkedésre, bezárkóznak, visszahúzódnak, mindenféle fiú közeledését makacsan és durván elutasítják, lerázzák magukról.
2014. jún. 24. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A mai világban ha elkezd egy lány beszélgetni valakivel és az találkára hívja a lány, még jó, hogy nem megy el.
2014. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mennyi idős vagy?

Hol laksz?

2014. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha te is kamuképeket küldesz, akkor miért vársz el őszinteséget és bizalmat?
2014. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát én az vagyok:D Én a fiúkon látom ezt. Mostanában a lányok futnak a fiúk után, egy két lány meg még annak is örül, ha egy utolsó ágrólszakadt valaki eldobneki egy ízléstelen bókot.

Lányként én így látom:) Persze aztán, lehet, hogy nem így van nem tudom.

2014. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a csajok eléggé nyitottak, én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, a fiúk nagyon bátortalanok. De persze nem mindegyik. Én lányként sok barátomnál kezdeményeztem, pedig nálam félénkebb és visszahúzódóbb nőt nem ismerek.
2017. márc. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!